Kvapnus Adventas #21 | BDK "Rouge Smoking"

2020-12-21

Labutis!
Šiandienos eteryje laikas nusivylimui. BDK "Rouge Smoking" buvo mano svajonė nuo pat pirmų domėjimosi kvepalais dienų - nuostabi pakuotė, prabangios natos, dūminė vyšnia. Skamba taip, tarsi tai specialiai man pagaminti kvepalai. Bet... nusivyliau.

„Rytietiško tipo, šiuolaikiškai rytietiškas. Jausmingi, prašmatnūs, elegancijos pažymėti kvepalai. „Rouge Smoking“ - tai tarytum susiūtos šilko gijos ir brangi oda. Muskusai, juodoji vanilė ir tongapupė yra šilkas, švitrūnas - tai oda, o vyšnios ir pipirai apnuogina raudonąją pusę.“ Amelie Bourgeois, „Flair“ parfumerė.

Viršutinės natos: Italijos bergamotė, vyšnių akordas, rausvieji pipirai 
Širdies natos: juodoji vanilė, heliotropas 
Bazinės natos: ambroksanas, kašmeranas, tongapupė, švitrūnas, baltasis muskusas.

BDK aromatų buteliukai man vieni iš gražiausių Lietuvos rinkoje. Paprasti, bet prabangūs, sunkūs, storo stiklo. Spalvoti skysčiai nuostabiai atspindi kvapą ir lūkesčius, o lipdukas ne gadina, bet puošia buteliuką. 

Pirmą kartą šiuos kvepalus pauosčiau parduotuvėje. Ir kvapas mane sužavėjo! Nunešė stogą, kojas ir viską, ką galėjo nunešt 😂 retai taip alpstu dėl kvepalų, bet dėl šių alpau. Ir, žinoma, susitaupiusi juos nusipirkau. Ir nepatiko. 

Užuodžiau ir vyšnią, ir šiek tiek dūminių natų, ir vanilę, ir muskusą. Skamba skaniai, bet man šie kvepalai pasirodė sendinantys, o bendras derinys ant odos atsiskleidė visiškai kitaip, nei pirmą kartą. Nežinau kodėl taip nutiko, bet kiek kartų bandžiau, tiek kartų nusivyliau, tad aromato jau nebeturiu savo kolekcijoje ir kol kas nepasiilgau. 

Uosčiau tik trejus BDK aromatus ir du iš jų (tie, iš kurių daugiausia tikėjausi!) man baisiai nepatiko, netiko ir nuvylė. Nežinau ar iki jų reikia priaugti, ar jie man tiesiog netinka, bet kad apie juos mačiau tik krūvą teigiamų atsiliepimų - faktas. Turbūt ne veltui.

Maniškiai, kaip ir daugelis kitų, iš Creme De La Creme parduotuvės. Juos galit nusipirkt ir gyvai (po karantino, žinoma), ir internete čia.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.