Kvapnus Adventas #19 | YSL "Black Opium"

2020-12-19

Sveikutės! 
Šiandien noriu papasakoti apie savo seną meilę. Tai mano pirmi brangūs kvepalai, kuriems taupiau kiekvieną centą, o nusipirkusi - kiekvieną lašą 😁 iki dabar YSL "Black Opium" aromatas man labai nostalgiškas ir, nors turiu daug brangesnių ir retesnių kvepalų, šiuos naudoju tik vakarais važiuodama į renginius ar šventes. Tikiu, kad dauguma turit arba bent uostėt šiuos kvepalus, bet jei dar neturit arba žinot kas neturi, gal apžvalga ir mano įspūdžiai paskatins pasidomėti šiuo aromatu plačiau. 

Black Opium kvapas sukelia priklausomybę lyg pirmasis kavos gurkšnis. Aromatą įkvėpė meniškas šviesių ir tamsių kontrastų judėjimas - kavos pupelių akordų kartumas (kava dar niekada taip gausiai nenaudota kuriant moteriškus kvepalus) ir švytinčių baltų žiedų aromatas suteikia lengvabūdiškumo, balansuojančio ant ekstazės ribos, pojūtį. Pirmiausia kvepalai pažadina. Tuomet aromatas tampa švelnesnis ir moteriškesnis – skleidžiasi baltų Arabijos jazminų ir apelsinmedžių žiedų natos. Galiausiai užlieja neįtikėtinai patrauklios ir drąsinančios vanilės, kedro bei pačiulių natos – jos suteikia užbaigtumo, pilnumo pojūtį ir paslaptingos elegancijos.

Viršutinės natos: rožinis pipiras, apelsino žiedai
Vidurinės natos: jazminas, kava
Pagrindinės natos: vanilė, pačiulis, baltasis kedras

Kvepalų pakuotė pasakiška - akmeninė, blizgi, su stikliniais langeliais, per kuriuos matomas tamsesnis skystis. Kai gavau šį aromatą, man pakuotė buvo kažkas iš kosmoso srities. Tuo metu turėjau tik Nike, Avon ir panašaus lygio aromatus, tad buteliukų skirtumas akivaizdus 😁

Kvapas taip pat labai unikalus. Pirmą minutę aiškiai jaučiu kavą ir jazminus, o po kurio laiko atsiranda seksualus vanilės saldumas. 

Aromatas nebūtų toks populiarus ir garsus, jei neišsilaikytų ilgą laiką. Kaip jau minėjau, tai mano nostalgiškiausias vakarinis kvapas, kurį grįžusi iš vakarėlių ar švenčių jaučiu net ir po dušo. 

Šio derinio vedama bandžiau nemažai nišinių aromatų su kava, bet nieko skanesnio ir kvapnesio dar neradau. Amžina klasika, kuriai mano nosis lygių neranda 🖤 šiemet turiu tikslą rasti kvepalus, panašiausius į YSL, bet tokius, kuriuos naudočiau kasdien be nostalgijų ir įpročių 😁 tad labai lauksiu jūsų pasiūlymų! 


1 komentaras

© BB. Design by FCD.