Kvapnus Adventas #13 | Kenzo "Jungle L'Elephant"

2020-12-13

Labas!
Kuo arčiau Kalėdos, tuo dažniau iš spintos gilumos išsitraukiu šventinius aromatus. Tuos, kurie primena Kalėdų džiaugsmą, nuotaiką, tuos, kurie sušildo. Patys stipriausi, prieskoniškiausi ir ilgiausiai išsilaikantys mano kvepalai yra dar vienas Kenzo šedevras iš džiunglių kolekcijos - "Jungle L'Elephant".

„Drambliai neša laimę“, – teigia KENZO kvepalų kūrėjas. Azijoje jie buvo laikomi dievais tūkstančius metų, todėl „Kenzo Jungle“ buteliuką puošia dekoratyvinis dramblys – savotiškas ilgaamžiškumo, taikos ir palankumo simbolis. Prabangiame aromate susipina švelnių ir gaivių prieskonių natos. Saldymedžiai, pačiuliai ir vanilė apgaubia jausmingomis glamonėmis. Aromatas priklauso rytietiškų prieskoninių kvapų grupei.

Su šiuo drambliu pirmą kartą susipažinau vasarą. Karštą dieną nusipirkau atomaizerį, papurškiau ir pasigailėjau 😁 namuose ir taip trūko oro, gaivumo, o dar tas mirtinai stiprus, nenuplaunamas ir šiltas aromatas. Tą pačią minutę įkišau šiuos kvepalus gilyn į spintą su mintimi išsitraukti žiemą ir nebelindau prie jų iki pat rudens vidurio. Tada pagalvosi nusprendžiau nusipirkti pilną buteliuką - žiemai šis aromatas puikiai tinka, o pakuotė papuoš mano svajonių kvepalų vitriną. Ok, perku. 

Ir ką, dramblys jau namuose, bet kiekvieną kartą prieš jį naudodama jaučiu baimę 😁 nesupraskit neteisingai - prieskonių kvapas tikrai puikus, o ypač keri tas aštrus cinamonas, bet kvepalų stiprumas, šleifas ir išsilaikymas verti medalio. Šių kvepalų užtenka vieno (!) papurškimo, kad parą kvepėčiau ne tik aš, bet ir visi namai, automobilis ir kitos vietos, kuriose lankausi. 

Nerekomenduoju net uostyti toms, kurios jautrios kvepalams - jie labai labai stiprūs. Bet mylinčioms šiltus, stiprius prieskoninius aromatus tai bus tikras atradimas. Tik rinkitės juos atsakingai, tai ne tie kvepalai, kuriuos galima drąsiai nešioti kasdien, pasaugokim aplinkinių uosles 😁 

6 komentarai

 1. Oi šitie man įsiminę nuo seniai. Dabar nekantrauju pauostyti :D :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jeigu seniai įsiminę, tai pats laikas! :D užteks net mažiausio buteliuko 😍

   Panaikinti
 2. oi blem, gera pakuotė, dėl kvapo labai sudominai! labai 😁

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kokie šitie geri! Turiu nuo praeitos žiemos: sodrus, minkštas, šildantis ir labai prieskoninis!Kažkas tobulo žiemai/ rudeniniui. Aldėja, bet tu ir drąsi vasarą tokius bandyti :D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.