Kvapnus Adventas #11 | Kenzo "World Power"

2020-12-11

Sveikutės!
Kaip vis pasiskundžiu, universitetas neduoda ramybės ir prie mokslų praleidžiu didžiąją laisvo laiko dalį. Kad jūsų nepalikčiau be pažadėtos aromatų serijos iš anksto parašiau kelis įrašus, kurie turėjo pasiskelbti automatiškai, bet ta puiki funkcija pirmą kartą mane nuvylė 🙈 tad pildau tarpus rankiniu būdu ir pristatau išskirtinį Kenzo aromatą "World Power", turintį tik tris natas. 


Tai tarsi manifestas, šiuolaikiška, drąsi mada, kūrybiškumo laisvė ir įvairovė. ,,KENZO WORLD” kvepalai skirti tiems, kurie nebijo reikšti savo minčių. ,,KENZO WORLD POWER” - tai galios, išskirtinumo ir stiprybės šventė. Šie kvepalai puikiai atspindi daugybę moteriškumo aspektų. 

Galingas: aromatinis akordas, nepaisant savo vyriškumo, suteikia galios moterims.
Neįprastas: jūros druskos aromatas sukuria gaivų, ypatingą ir nenuspėjamą posūkį, kuris išaukština modernų, tarsi švytintį moteriškumą.

Mano pažintis su šiais kvapais prasidėjo visiškai netyčia. Kaip jau minėjau, labai myliu atomaizerius ir pačioje pažinties su kvepalais pradžioje atkreipiau dėmesį į kvepalus, kuriuose yra tik trys natos - druska, tonka pupelė ir kiparisas. Žinoma, man prisireikė juos išbandyti 😁 įsigijau nedidelį atomaizerį. Tada 50ml buteliuką. Tada 75ml buteliuką. Dabar suprantu, kad šiltuoju metų laiku reikės dar vieno buteliuko, nes ir dabartinis jau baiginėjasi 😁

Grįžkime prie pakuotės. Ar matot kokia ji nereali? 😁 akies formos, sunki, storo stiklo, tad kartais kvepalus padedu ant kosmetikos stalelio vien dėl dekoracijos. 

Bet ne dėl pakuotės šiuos kvepalus vis kartoju ir kartoju. Tad kur ta  paslaptis? Unikalume. Tai saldus tonka pupelės aromatas, kuriam gaivumo suteikia kiparisas, o išskirtinumo, moteriškumo - druska. Tai mano atostogų prie jūros aromatas. Kvepalus gavau po kelionės į Nidą ir jie man visada primena tą kelionę - jūros sūrumas, spygliuočių miško aromatas ir saldus desertas. 'World Power" kvapo negaliu apibūdinti kitaip, visada prisimenu pajūrį, dienas be karantino ir ribojimų, atostogas. 

Nors tai labiau vasarinis aromatas (nors tikrai nėra gaivus, labiau į saldesnių pusę), net ir šiomis dienomis noriu prisiminti jūros ošimą, tad kartais pasipuošiu ir šiuo lygių neturinčiu Kenzo šedevru. Mano akimis tai šedevras. 

Kai visa situacija normalizuosis, galėsit aromatą pauostyti Kristiana parduotuvėse. Dėl visuomet minimo kvepalų natų atsiskleidimo palaipsniui purškit kvepalus ant odos ant leiskit jiems susigulėti - tik tada pajausit tą tikrą kvepalų aromatą. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.