GLOV stebuklingosios šluostės

2020-12-02

Sveikutės!
Na ką, ir mane pradeda spausti egzaminai, darbų deadline'ai ir kvapnūs projektai 😁 Tačiau naujienos nesnaudžia - mano namuose jų tikrai netrūksta ir noriu parodyti tas, kurios labiausiai intriguoja. Tai - GLOV makiažo valymo pirštinė, anticeliulitinė pirštinė ir lankelis plaukams. 


GLOV mikropluošto pirštinė veikia labai įdomiai - ji nuvalo makiažą tik sudrėkinta vandeniu. Ką tai reiškia? Kad namuose sumažės plastiko butelių, mažiau jų išmesime, mažiau teršime gamtą ir sutaupysime pinigų. 

Gamintojas sako, kad šluostė tinkama naudoti tris mėnesius, bet tinkamai prižiūrint ir tausojant tokias šluostes galima naudoti mažiausiai porą metų (remiuosi savo patirtimi, nes mikropluošto šluostės makiažui mano namuose gyvena jau kurį laiką). Ar kažkada skaičiavot kiek makiažo valiklių sunaudojat per metus? Per du? 🙊

Taigi, išbandžiau būtent šio gamintojo šluostę ir galiu pasidalinti įspūdžiais. Veidui skirta kosmetika, lūpų dažai ir akių šešėliai nusivalo kaip su burtų lazdele - keli švelnūs perbraukimai ir oda švarut švarutėlė. 

Vandeniui neatsparus tušas taip pat pasiduoda lengvai, bet vandeniui atsparus reikalauja šiek tiek daugiau laiko - čia reikės pavalyti kelis kartus daugiau, nei įprastai. Tačiau pastebėjau vieną dalyką - naudojant minkštą, švelnią šluostę iškrenta mažiau blakstienų, nei trinant su vatos padeliu. Ar čia sutapimas? Nemanau. 

Šluostės labai patogios keliaujant, nes nereikia vežtis skysčio buteliukų, kurie gali prabėgti arba užima vietą lagamine. Tai ypač aktualu skrendant lėktuvu, kai ribojamas skysčių kiekis. Makiažas iš šluostės pasišalina labai paprastai, todėl papildomų priemonių aš nenaudoju - užtenka natūralaus muilo ir šluostė vėl švari. Spręsti jums 😁

Pirštinė, padedanti atsikratyti celiulito, man patiko mažiau. Žinoma, pora savaičių naudojimo celiulito neiškratys, bet aš netikiu tokiais produktais - jie tikrai nenutrins celiulito ir nepavers užpakalių podiuminiais. Bet! Panaudojus šią įdomios tekstūros pirštinę oda tikrai atrodo lygesnė ir švelnesnė. Pirštinė yra tarsi mikropluošto ir silikono mišinys, tad puikiai nušveičia seną odos sluoksnį ir gerai išmasažuoja, pagreitina kraujotaką. Aš matau tame logikos, o jūs? 

Pirštinę naudosiu ir toliau, ji puikiai pakeičia kūno šveitiklį - dar daugiau sutaupytų pinigų, mažiau išmetamų buteliukų ir tikrai labiau prižiūrėta oda.

Plaukų lankeliui nekėliau didelių lūkesčių - juos naudoju tik tada, kai odą lepinu veido kaukėmis, kad neišsiteptų plaukai. Lankelis savo darbą atlieka puikiai, plaukai stabiliai laikosi, nėra laužomi, galvos neveržia, nes yra labai švelnus ir lengvai koreguojamas. 

Beje, tos dekoratyvinės triušio ausytės tikrai prideda žavesio 😁

Trumpai tariant, visa produkcija man patiko ir bus naudojama. Jeigu reiktų pasirinkti vieną produktą - tai būtų šluostė makiažo valymui, bet tik dėl to, kad vieną juostą plaukams jau turėjau, o kūno pirštinė mažiau įdomus dalykas.

Visus GLOV produktus rasite Eurokos fizinėse arba internetinėje parduotuvėje.

#reklama

2 komentarai

  1. kad pliušas valo makiažą ir tai daro labai gerai pastebėjau dar ankstyvos paauglystės laikais, kuomet ašaras braukdavau pliušinių megztukų rankovėmis nuo veido... :D kaip mat dingdavo visas makiažas ir labai švariai, todėl tos šluostės man tai ir primena visuomet :D pati turiu ją namuose, nes radau LF grožio dėžutėj, bet kažkaip nenaudoju. na, sutinku, kad keliaujant tai labai max geras dalykas, o ypač svečiuose. ;)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.