Beauty Formulas veido kaukės | Mango ir abrikosas

2020-12-08

Sveikos!
Žiemą norėjau pradėti su kiek įmanoma labiau prižiūrėta oda. Pastebėjau, kad kuo daugiau dėmesio odos priežiūrai skiriu rudenį, tuo mažiau ašarų išteka žiemą 😁 pirmas žingsnis - kokybiškas odos valymas. Peržiūrėjau savo vienkartinių veido kaukių atsargas su tikslu viską sunaudoti (kad gamtoje būtų mažiau taršos nuo šiol renkuosi dideles kaukių pakuotes) ir išvalyti odą. Taigi, mano dėmesį atkreipė "Beauty Formulas" kaukių trio. 

Kiekvieną kaukę aptarsiu vos keliais žodžiais, nes išbandžiusi nelabai turiu kaip išsiplėsti 😁

MANGO


Pirmoji kaukė, kurią labiausiai norėjau išbandyti. Mango kvapą dievinu, Negyvosios jūros purvas mano odai visuomet tiko ir patiko, tad lūkesčiai buvo ganėtinai aukšti. 

Pirmas įspūdis - kaukių užtenka dviems kartams, kiekis tikrai didokas. Galėtų būti padalinta į dvi dalis. Antras įspūdis - kvepia skaniai, bet ganėtinai silpnai, tad neerzins odos. Trečias įspūdis - labai greitai išdžiuvo 😁 o jūs juk žinot, kad moliui negalima leisti džiūti, nes jis sugeria drėgmę iš odos ir taip ją sausina. 

Efektas vidutinis, vos vos pravalė porų viršūnėles. Nelikau sužavėta, nekartočiau.


APRICOT


Šildančias veido kaukes mėgstu dėl efekto ir nemėgstu dėl baimės - kai oda alergizuojama ji kaista, o kai kaukė kaistanti sunku atskirti ar tai dėl kaukės poveikio, ar dėl alergijos. Bet sukandau dantis ir užtepiau. Ir vėl turiu paminėti, kad kaukė skalsi ir tepasi laaabai plonu sluoksniu, tad šios užteko dviems kartams pilnam veidui ir kartui T zonai. 

Kaukė šildė tik pirmą minutę, paskui šilumos pojūtis dingo. Po kelių minučių ji pradėjo bėgti žemyn - į akis, nosį burną. Man tai laaabai nepatinka, nemėgstu su kauke tiesiog gulėti ir laukti 20 min 😀 

Plaunant kaukę oda buvo labai šilta, bet pačio kaitinimo pojūčio nebuvo. Keistoka. Bet šios kaukės efektas kiek geresnis, poros daug švaresnės. Ar tobulai švarios? Deja. Bet šią kartočiau, jeigu būtų galimybė įsigyti didelę pakuotę. 


Po tokių vidutinybių ir realaus efekto nebuvimo net nusivyliau ir nebebandžiau trečiosios, šokoladinės. Man rodos esu ją bandžiusi, o jeigu gerai neįsiminiau - nieko ypatingo. Ją norėjo išbandyti sesė, tad be jokios nuoskaudos perleidau 😁

Verdiktas - meh.

7 komentarai

 1. aš jų niekad nenusiperku nes kai pažiūriu sudėtį pagalvoju kad aaaaai apsieisiu :D o šokoladinę esu bandžiusi iš Schaebens kažkada. Ta, kurią tipo buvo galima valgyti :D kur atrodai kaip š.. išsitepus :DDD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kažkada kažkurią turėjau, tai visiškai nepatiko :) Man daug geriau Garnier tame pačiame kainų lygmenyje

   Panaikinti
  2. Dovile, ir aš tą šokoladinę bandžiau. Tik va nepamenu ar patiko, reikia blogo archyvus paskaityt 🤣

   Neringa, pritariu! Nors ir nesu Garnier veido kaukių gerbėja 🤔

   Panaikinti
  3. Na man Garnier visai patinka. Nors daug kas teisia sudėtį, bet ji tikrai nėra tokia jau bloga, kaip kaikurių kitų. :) P.S. Neatrašei ig :D ;)

   Panaikinti
  4. Dabar galvoju ar bandžiau tepamas Garnier. Turbūt tik lakštines :D tai jos man kiek per silpnos 🧐

   Einu žiūrėt! 😳

   Panaikinti
  5. Tepama su matcha labai gera, man labai patiko, puikiai išvalo poras!

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.