Nagų priežiūros rutina su Andreia kosmetika

2020-10-07

Labas!
Prieš prasidedant studijoms gerokai atsinaujinau savo kosmetikos priemones ir pagaliau nusprendžiau daugiau dėmesio skirti savo nagams. Pastarąsias dvi savaites sąžiningai naudoju nagų odelių aliejų, lakuoju nagus stiprikliais ir visaip kitaip bandau užsiauginti tokį ilgį, kad rankos atrodytų kaip studentės, o ne pradinukės 😁 Visą nagų auginimo kelionę mane lydėjo Andreia kosmetika nagams, tad apie ją ir pakalbėkim.

EXTREME CARE CALCIUM nagų stipriklis


Naudojimas 
Stipriklį reikia naudoti keturias savaites, tris kartus per savaitę padengiant po du sluoksnius. Prieš naudojant būtina nuvalyti seną stipriklio sluoksnį bei nenaudoti nagų lako.

Aš šį produktą naudoju dvi savaites ir pastebėjau vieną dalyką - man tikrai pavyko užsiauginti ilgesnius nagus. Visą gyvenimą kovoju su lūžinėjančiais, silpnais nagais, todėl man net menkiausias ilgis yra didelis pasiekimas. Žinoma, neužsiauginau modelių ilgio nagų, tačiau kasdienai toks ilgis tobulas. 

Nežinau ar tai būtent nagų stipriklio dėka, bet vaikystėje ir paauglystėje gydytoja siūlė vartoti kalcį nagams. O šis produktas su kalciu 🙊 

Mielai tęsiu stipriklio naudojimą ir ateityje - mėgstu bespalvius lakus, kurie suteikia nagams blizgesio. Taip jie atrodo sveiki, o tokie produktai neįpareigoja perlakuoti kas porą dienų ar savaitę - nutrupėjimų tiesiog nesimato 😁
EXTREME EFFECT SHINE viršutinis nagų lako sluoksnis

Tai yra paprastų paprasčiausias nagų lako viršutinis sluoksnis - daugumai žinomas kaip "top coat". Viršutinis nagų lako sluoksnis būtinas, jeigu siekiate, kad spalva išliktų ilgą laiką, nesusibraižytų ir spindėtų. 

Kalbant apie spindėjimą, tai ir šis produktas, ir anksčiau aptartas spindi bene stipriausiai iš visų mano bandytų tokio tipo priemonių. Net po savaitės, kai jau laikas keisti manikiūrą, nagai dar blizga! Šiek tiek švelniau, bet nežinant galima pagalvoti, kad manikiūras atliktas visai neseniai. 

Šio produkto šepetėlis platus, lankstus ir labai lengvai padengia laką, tad tiks net ir neįgudusiai (tokiai kaip mano) rankai. Sluoksnis džiuva apie minutę, kaip ir kiti lakai - galima liesti ir anksčiau, bet nerekomenduoju to daryti, kol produktas neišdžius. 

Ar produktas prailgina manikiūro išlikimo laiką? Tikrai taip. Man daugelis lakų sutrūkinėja dėl silpnų ir besilankstančių nagų, o viršutinis sluoksnis tarsi užpildo trūkius ir jų nesimato. Taip pat dailiai užtepus ant galiukų, jie nenutrupa taip greitai. Aš nagus tvarkausi sekmadieniais, kad naują savaitę pasitikti su tvarkingais nagais, ir iki kito sekmadienio galiu nesijaudinti dėl netvarkingų nagų. EXTREME CARE MACADAMIA nagų odelių aliejus


Nagų odelių aliejų naudoju net tada, kai nesilakuoju nagų - viskas, kas susiję su nagais, mano kūne yra vienas didelis bėdų maišas. Jeigu nesirūpinčiau odelėmis rankos atrodytų labai labai nepatraukliai, tad kremas, balzamas ar aliejus yra būtinas. Dažniausiai renkuosi specialiai tam sukurtus produktus, nes efektas būna geriausias. Taip yra ir su šiuo aliejumi. 

Aliejaus sudėtyje rasite ne tik makadamijų riešutų aliejų, bet ir saulėgrąžų ekstraktą - produktas dėl jų labai skaniai kvepia. Saldžiais riešutais. Vien dėl kvapo smagu naudoti, o kur dar rezultatas. 

Odelių aliejus įsigeria palyginus greitai. Jį pirmą savaitę naudoju kasdien, paskui tik nagų tvarkymo dieną, po visų procedūrų, kad palepinti nagų lako valiklio pasausintas odeles. Ir ką, užtenka tokio mažo žingsnelio, kad nagų odelės būtų švelnios, lygios ir niekur nekliūtų. 

Beje, kadangi reikia vos lašo aliejaus, šio mažo buteliuko užteks amžinybei. 

Produktą įsigyti galite čia: www.eurokos.lt/andreia/nagu-odeliu-aliejus

Tokia ta mano nagų priežiūros rutina. Ar būtų įdomu sužinoti ką iš Eurokos parduodamų priemonių naudoju lakavimui ir pedikiūrui? Jeigu taip - būtinai tą paminėkit komentaruose! 

#reklama

3 komentarai

 1. aš su geliniu lakavimu nualinau nagus ir to stipriklio man tikrai reiktų, nes dabar nagai lankstosi kaip guminiai, o kažkada buvo kieti nei nulauši nei nukirpsi geruoju 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Blemba kaip pavyzdžiu, kad turėjai tokius nagus! Tai reiškia kad yra vilties tokius turėti! 😁

   Panaikinti
 2. O ar geriate papildomai vitaminus nagams? Nes daug dalykų pas mus ateina iš vidaus..

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.