Garnier micelinės naujienos su rožėmis ir pienu 🥀

2020-09-07

Labas!
Mano makiažo valymo pasaulyje daug naujienų - turiu beveik du litrus įvairių valiklių 😁 tad laukit apžvalgų, kurios padės išsirinkti ką naudoti makiažo valymui. O šiandien noriu pakalbėti apie naujieną ne tik man, bet ir jums - Garnier išleido micelinį rožių vandenį ir pienelį makiažo valymui. Abu išbandžiau ir net išsirinkau naują favoritą makiažo valymui!

Jeigu ieškote efektyvaus, greitai ir maloniai veikiančio makiažo valiklio, kuris atskleistų jūsų odos spindesį, išbandykite GARNIER micelinį valomąjį rožių vandenį. Vos vienu judesiu nuvalo, pašalina makiažą ir pašviesina papilkėjusią bei jautrią odą. Micelės – tai nematomos valomosios dalelės, kurios tarsi magnetas sutraukia makiažą, nešvarumus bei taršą ir veiksmingai nuvalo odą jos netrindamos. Rožių vanduo – gundomai kvapnus vanduo, žinomas dėl savo skaistinamųjų savybių, suteikia odai daugiau švytėjimo. Micelinis vanduo optimaliai pritaikytas, todėl jo sudėtis tinka visų tipų – net ir jautriai odai.

Visiems žinomo, populiaraus Garnier micelinio vandens taip ir nepamilau, nes jis man gražia akis. Aš nesu jautri kosmetikai, bet akys kartais sureaguoja į netinkamus produktus ir duoda apie save žinoti 😁 tad į šį micelinį vandenį žiūrėjau šiek tiek skeptiškai. Bet, mano laimei, akių jis negraužia - tikrai tinka jautrią odą ir akis turinčioms merginoms! 

Micelinis rožių vanduo makiažą valo taip pat gerai, kaip ir paprastas Garnier micelinis vanduo - be priekaištų. Vandeniui atsparaus tušo neįveikia, tačiau makiažo pagrindą, šešėlius ir lūpų dažus nuvalo be jokio trynimo ar spaudimo. 

Papildomo odos švytėjimo nepastebėjau, tačiau mano oda dabar nebeatrodo kaip numirėlio. Bet rožių vandens privalumus žinome visos, tad tikiu, kad jis gali daryti įtaką pavargusiai odai. 

Pirmasis valomasis micelinis vanduo iš GARNIER su šlakeliu pienelio, kuris drėkina sausą ir jautrią odą, bei suteikia komforto pojūtį. Efektyviai valo, drėkina ir pašalina makiažą nuo veido, akių bei lūpų.

Su pieneliais makiažo valymui niekada nedraugavau. Net tobuliausios sudėties jie man dirgindavo akis, tad pirmą kartą bandžiau tik veido makiažo valymui, o antrą kartą užsimiršusi perbraukiau ir per akis ir... nedirgino. Net nustebau 😁 tad ir šis produktas įveikė mano pirmą filtrą. Nenaudoju tų gaminių, kurie man dirgina odą, akis. 

Iš visų turimų skystų produktų makiažo valymui pasilikau tik šį pienelį, nes jis neišsausina odos, o atvirkščiai palieka drėkinantį sluoksnį. Rudeniui ir žiemai man toks produktas yra tiesiog idealus - šatuoju metų laiku oda iš mišrios tampa sausa.

Beje, kitus iškrausčiau ne todėl, kad man nepatinka - tiesiog nespėju sunaudoti tokių kiekių 😁

Taigi, manau, kad šiuos produktus turit išbandyti - puikiai įveikia makiažą, nedirgina odos, yra labai skalsūs ir su nuolaida (o jos būna beveik visada) galima įsigyti už maždaug 5 eurus. Ko daugiau galima norėti? 

Taip pat Garnier pradėjo kelią link tvarumo - šių produktų pakuotės sudarytis iš 20% perdirbto plastiko ir yra 100% perdirbamos! Pagaliau net ir įmonės gigantės prisideda prie tvarumo. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.