Dr. PawPaw lūpų balzamai

2020-09-13

Labas!
Pagaliau Lietuvoje galima rasti visame pasaulyje labai mylimą ir žymų brand'ą Dr. PawPaw. Jų lūpų balzamų norėjau labai ilgą laiką, ieškojau kur užsisakyti, bet Eurokos mane pralenkė - kaip visada jų parduotuvės pirmos pristatė šią naujieną. Skubu apžvelgti!


Original:
Balzamu galima tepti lūpas, odeles aplink nagus, formuoti nepaklusnius antakių plaukelius, puoselėti suskilinėjusius kulnus, sausą alkūnių odą arba naudoti kaip makiažo pagrindą. Priemonė pasižymi drėkinamosiomis ir apsauginėmis savybėmis.

Tinted:

Nepakartojamas daugiafunkcis balzamas suteikia švelnų rausvai oranžinį/rausvą atspalvį lūpoms ir skruostams. Priemonė pasižymi drėkinamosiomis, maitinamosiomis savybėmis ir apsaugo sausas, suskeldėjusias lūpas. Balzamas gali būti tepamas plonai arba sluoksniuojamas, kad būtų sukurtas intensyvesnis ryškesnių lūpų ir skruostų efektas. 

Eurokos parduotuvėse galima rasti trijų rūšių lūpų balzamus - originalius (bespalvius), persikinės ir raudonos spalvos. Kaip matot, turiu visus - tuoj papasakosiu kodėl taip džiaugiuosi 😁

Lūpų balzamai išspaudžiamose pakuotėse su aplikavimui patogiu dozatoriumi. Šis variantas man patinka labiausiai iš visų galimų būtent dėl higienos klausimo bei naudojimo vasarą. Būna labai nesmagu, kai išsukamas lūpų balzamas ištirpsta automobilyje 🙊

Aprašymai siūlo šiuos balzamus naudoti įvairiausiais būdais, bet aš pasilieku tik prie lūpų drėkinimo ir maitinimo funkcijos. Na, originalaus perteklių kartais įtrinu į nagų odeles (rekomenduoju!), bet tik tiek - nemėgstu lipnių dalykų ant veido ir kūno. Bet kaip lūpų balzamai jie puikūs. 

Visada pirmenybę teikiu bespalviams lūpų produktams, nes pastebėjau, kad dauguma produktų su spalva mažiau drėkina. Bet Dr. PawPaw produkcijoje nepastebėjau skirtumo tarp spalvotų ir nespalvoto balzamo - visi trys veikia identiškai gerai, drėkina, neapsunkina lūpų. Suprantu kodėl ši produkcija tokia populiari JAV ir likusiame pasaulyje bei nuoširdžiai gailiuosi neišbandžiusi jos anksčiau.

Turbūt pirmą kartą džiaugiuosi lūpų balzamais su spalva. Prieš paskaitas nereikės tikrinti ar lygiai pasidažiau arba keiktis dėl sausų lūpų 😁 

Šiek tiek apie atspalvius:
Rausvasis, persikinis lūpų balzamas lūpų spalvos nepakeičia, bet suteikia šiek tiek gyvybės ir labai dailiai blizga.
Raudonas balzamas paryškina lūpas, jos atrodo kaip nubučiuotos. Dėl blizgumo ir putlesnės, nei yra iš tiesų. 


Lūpų balzamus galite įsigyti čia:
Dr. PawPaw original: www.eurokos.lt/dr-pawpaw-original
Dr. PawPaw raudonas: www.eurokos.lt/dr-pawpaw-red
Dr. PawPaw persikinis: www.eurokos.lt/dr-pawpaw-peach

#reklama

2 komentarai

 1. nesu net girdėjusi nieko apie šitą gamintoją :D tai buvo labai įdomu susipažinti)
  kaip paskaitos? bent leidžia nueiti į univerą ar nelabai? :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Džiaugiuosi, kad buvo įdomu! 💜

   Mano fakultetas namie studijuoja 🙄 o kai kurie fakultetai mišriai, kai kuriems nėra nuotolinio. Tai labai liūdna 😬

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.