Stovyklavimas Molėtuose | savaitgalis už 25 eurus?

2020-08-10

Labas!
Kol vasara dar nesibaigė ir geri orai labai džiugina, noriu papasakoti apie pigias ir šiuo metu labai tinkančias pramogas bei atostogas. Žinoma, tai stovyklavimas! Aš stovyklavau Molėtuose, bet tikrai rasite informacijos ir apie arčiau jūsų esančias stovyklavietes, kuriose galima labai smagiai praleisti laiką.


Taigi, apsipirkę ir susidėję svarbiausius daiktus leidomės į kelionę. Tikėjomės važiuoti apie pusvalandį, bet važiavome visas dvi valandas - apvažiavome tris ežerus ir visi išpirkti privatininkų. O mes nei leisti pinigų, nei būti sodybėlėse nenorėjome. Čia man pasitarnavo Google - kaip gaila, kad anksčiau nepasidomėjau oficialiomis stovyklavietėmis... 😁 dėl to neapgalvojimo vietoje buvome gerokai po devintos vakaro. 

Bet galiausiai atvažiavom į Baltųjų Lakajų stovyklavietę prie Luokesų ežero. Stovyklavietė tvarkinga, rami, yra pavėsinių, laužaviečių, net lauko tualetas. Šalia buvo įsikūrusios trys kompanijos, bet anksti ryte liko tik viena, tad privatumo ir ramybės tikrai netrūko. 
Tik atvažiavus skubėjome pasistatyti palapinę, kad nereikėtų to daryti tamsoje. Mūsų palapinė trivietė su prieangiu daiktams, tad miego zonoje tilpome ir mes, ir brangiausi, svarbiausi daiktai - pagalvokit ir apie tai. Aš turiu kažkokią baimę ir visada daiktus laikau šalia, todėl didelė erdvė daiktams miegojimo "patalpoje" man garantavo ramybę ir geresnį miegą 😁

Pasistačius palapinę užkūrėme šašlykinę (ją pasiėmėme iš namų, bet yra ir įrengtų laižaviečių su vieta ieškaks, grotelėms) ir lengvai užkandome. Taip turistiškai, sumuštiniai su šprotais 😁
Pavalgius suvėrėme šašlykus ir daržoves ant iešmų. Mažas patarimas - padarykite tą namuose ir iešmus apsukine maistine / vaško plėvele - vietoje nereikės purvintis rankų. O tą darant tamsoje didelė tikimybė išsipurvinti ne tik rankas, bet ir suknelę, kaip kad nutiko man. 

Namuose paruošiau mažų bulvyčių kepimui žarijose - įpjoviau, įkišau gabaliuką sviesto ir apibarsčiau druska. Tokią bulvytę susukau į foliją. Žiauriai skanu! Tik kitą kartą imsiu dideles bulves - dauguma mažų sudegė, kol kepė mėsa. 
Pavalgius pasikepėme ir zefyrų - ir desertas, ir pramoga. Nežinau kaip jums, bet man zefyrų kepimas yra visiška egzotika, tą darau tik stovyklaujant arba per gimtadienį 😁 

Pavalgę dar pasėdėjome, pažaidėme kortomis ir, susitvarkę daiktus, persikėlėme žaisti žaidimų į palapinę. Mes turim lemputę, kurią galima pakabinti ant palapinės stogelio - labai patogus išradimas. Ir šviesa pasiskirsto tolygiai, ir nereikia eikvoti telefono baterijos. Taip pražaidėme iki geros 2-3 nakties ir tik nusprendėme miegoti, aplink palapinę pradėjo vaikščioti lapė. Nerealiai baisu nežinoti kas vaikšto už palapinės. O dar kai nori į wc! 😁 
Po smagių naktinų nuotykių miegojome kaip užmušti. Pliusas miegant palapinėje - rytais ji greitai įkaista, todėl pabusti ankstų rytą ir jį pradėti nuo puodelio kavos įmanoma net ir pelėdoms. Pabudome, užsivirėme vandens, pasidarėme kavos ir likučių fiestą - anksčiau minėti sumuštiniai ir zefyrai desertui. Noriu tokių rytų dažniau. Pasaka. 
Karštą dieną atvažiavus prie ežero būtina išsimaudyti. Šioje stovyklavietėje priėjimas prie vandens akmenuotas, slidus, tad eikite pro kairę pusę - vandenyje padarytas saugus takelis. Vanduo šiltas, skaidrus, labai gerai atgaivinantis. 

Likusią dieną praleidome žaisdami, plepėdami, gerdami kavą ir grožėdamiesi gamta. Tokios dienos būtinos kiekvienam žmogui - ramu, pamiršti visus rūpesčius, telefonus. O gamta tikrai labai graži 💓 dabar artimiausias planas grįžti bent dviems naktims.6 komentarai

 1. Labas. Tokios patirtys lb geros, nes megstu stovyklavima, man truko foto vaizdu diena, ar yra ka pamatyti netoliese ir 25 e mokejote uz 2 naktis?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. 25 eurus mums kainavo kuras automobiliui ir maistui, nakvynė nemokama 🥰

   O pamatyti tikrai yra ką - Molėtuose daug lankytinų vietų 🥰

   Panaikinti
 2. aš labai irgi svajoju pastovyklauti, bet kai abu su draugu nevairuojame - sudėtingiau. visur temptis mantą ir keliauti traukiniu ar autobusu nesame labai nusiteikę, tai laukiam progos, kada galės kas nors iš artimųjų mus pametėt iki kur norėsim. :D molėtai buvo mano mintyse, gerai, kad pasitvirtino spėjimai)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip smagiai susiskaitė!!! Pasiilgau tokių vasaros vakarų prie laužo ir stovyklavimo gamtos apsuptyje !

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.