Vince Camuto "Fiori"

2020-06-26

Sveikos!
Savaitgalį noriu pradėti nuo puikiai savaitgaliui tinkančio aromato - lengvo, pudrinio, vaisinio ir gėliško vienu metu. Tobulas kvapas tingiam savaitgalio rytui, kavos gėrimui terasoje ar pasivaikščiojimui gamtoje. Tai mano jau spėto pamilti dizainerio Vince Camuto kūrinys "Fiori".

Šį aromatą įkvėpė Vince Camuto pražydęs sodas. VINCE CAMUTO FIORI kvepaluose susijungia prisirpęs rausvasis greipfrutas, baltieji nektarinai, rasos lašeliais nusėtos frezijos bei prabangios santalo ir kedro mediena. Tai - šiuolaikinis, gaivus, lengvas ir švelnus aromatas. FIORI kvepalai įkūnija nepriklausomos dvasios VINCE CAMUTO moterį.

Viršutinės aromato natos - nektarinai, rožinis greipfrutai, Bellini kokteilis. 
Vidurinės aromato natos - vilkdalgiai, frezijos, jazminai. 
Bazinės aromato natos - santalai, gintaras, muskusas, kedras. 

Kvepalų pakuotė tokia pati, kaip ir kitų moteriškų dizainerio kvepalų - storo stiklo, sunki, prabangi, su nuostabiu dangteliu. Ant viršaus yra medalionas, kurį drąsiai galima užsiverti ant grandinėlės ir nešioti 😁

Pasikvepinusi labiausiai jaučiu rožinį greipfrutą - citrusinį, saldoką aromatą, persimaišiusį su nektarinu. Po kurio laiko išryškėja gėlių mišinys, sukuriantis lengvumo, moteriškumo vaizdinį. Kvepalams nusėdus ant odos atsiranda ir sunkesni aromatai - gintaro, muskuso, kedro, santalo. Ir jie išryškėja taip gražiai, kad kiekvieną galiu užuosti atskirai, o bendras aromatas kerintis. Nemeluoju.

Aš jau bandžiau vienus Vince Camuto kvepalus - "Amore". Ir "Amore", ir "Fiori" laikosi labai gerai - apie 8 valandas. Juos užuodžiu ne tik aš, bet ir aplinkiniai, nes yra lengvas šleifas. Kvepalai, pelnantys daug pagyrų ir komplimentų, sakančių, kad kvepiu labai moteriškai 😁

Mano kvepalai iš Eurokos advento kalendoriaus. Pilną pakuotę galite įsigyti Eurokos fizinėse arba internetinėje parduotuvėje.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.