BB kremas namų sąlygomis arba kaip sunaudoti netinkamus makiažo pagrindus

2020-07-04

Labas!
Noriu papasakoti apie savo dekoratyvinės kosmetikos pasirinkimus šiltuoju metų laiku. Juk kai karšta svarbu neapsunkinti odos, o lengvai pasigražinti kartais norisi, tiesa? Man daugiausia bėdų kyla su veido maskavimu - nesinori apkrauti veido ir prakaituoti, bet raudonį sulyginti būtų neblogai. O dar ir turiu keletą makiažo pagrindų, kurių galiojimas į pabaigą ir per vasarą jų nesunaudosiu dėl veido apkrovimo, tad nusprendžiau BB kremą pasigaminti pati.

BB kremui reikia:
 • Makiažo pagrindo
 • Šviesinamųjų/tamsinamųjų lašiukų (jeigu reikia keisti makiažo pagrindo atspalvį)
 • Veido kremo

Aš turiu du nesubaigtus ir norimus pabaigti makiažo pagrindus - Clinique (apžvalga čia) ir Gosh (apžvalga čia). Brangesnį dar taupau, bet Gosh norėčiau subaigti dėl galiojimo. Tiesa, pabandžiau BB kremą pasigaminti su abejais pagrindais, gavosi tas pats.

Veido kremą svarbu rinktis kremišką, ne gelio konsistencijos. Vasarai geriau rinktis dieninį kremą, kuris nebūtų riebus. Mano vienintelis turimas atidarytas kremiškas veido kremas yra iš Jonzac, tad jį taip pat sunaudojau būtent šiam tikslui.

Gaminimas super paprastas - maišot viską, ką reikia. Kremo ir makiažo pagrindo santykis priklauso nuo to, kokio maskavimo norite, atspalvį keičiančių lašelių - nuo norimo atspalvio. 

Tik turėkit omeny, kad tokie DIY projektėliai nėra ilgalaikiai, tad nesidarykit kremo iš kart mėnesiui. Geriau kartą per savaitę susimaišyti po kelis lašus produktų, kad nesugestų, negu viską išmesti arba dar blogiau - pakenkti odai. 

Produktas gaunasi kaip tikras BB kremas - lengvesnis, nei makiažo pagrindas, drėkinantis. Dėl kremo naudojimo net matinės pudros suteiks švytėjimo odai, kuris labai gražiai pagyvina net ir liūdnai atrodančios odos būklę. Jeigu norit, kad veidas būtų matinis - fiksuokit. 

Man BB kremas patinka net tada, kai jam naudoju nepatinkančius makiažo pagrindus. Kremas drėkina odą, padeda produktui gražiai pasidengti. Išsilaikymas šiek tiek trumpesnis, bet darbo dienai jo užtenka. Maskavimas taip pat nėra pilnas, kaip ir galite įsivaizduoti - lengvai pamaskuojamas raudonis, sulyginamas odos atspalvis. Ko daugiau reikia vasarai? 

3 komentarai

 1. visada taip darau! :) labai faina ir nereikia pirktis atskirai maskuojančių ir mažiau maskuojančių priemonių, nes mažiau maskuojančią paprasta pasidaryti)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš pernai taip subaigiau pudrų likučius 🤭 labai pasiteisina toks būdas, nereikia išmest ir apkraut odos 😁

   Panaikinti
 2. O taip, tikrai vasarai super būdas. Tiesa, aš naudoju gerus kremus, ir vis tiek tą sumaišytą bb kremą tepu ant jau pateptos kremu odos. Fiksuoju mineraline pudra, sakyčiau laikymasis tikrai neblogas.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.