Roberto Cavalli "Nero Assoluto" | jausmingas, gilus aromatas vakarui

2020-06-16

Sveikos!
Šiandien noriu trumpai ir aiškiai papasakoti apie nerealų aromatą vakarui. Prabangų, gilų, labai moterišką, idealiai tinkantį rimtiems, oficialiems vakarėliams. Tai numeris vienas iš visų mano bandytų vakarinių kvepalų atomaizeriuose, labai norėčiau pilno buteliuko 😁


Kvepalų nuotrauką ir vėl pasiskolinau - taip darysiu tada, kai apžvelginėsiu kvepalus, kuriuos turiu tik atomaizeriuose. O kalbant apie originalią pakuotę privalau paminėti, kad juoda spalva ir karališkas, auksinis dangtelis puikiai atitinka viduje esantį lobį. 

Vos pasipurškus kvepalus pajaučiu sodrų orchidėjų kvapą - tikrą, nedirbtinį, kaip ant močiutės palangės augančios orchidėjų kolekcijos. Po kelių minučių išryškėja saldi, jausminga vanilė (beje, tai vienas iš vyrams labiausiai patinkančių kvapų! 😁), kuriai į pagalbą atskuba prabangus juodmedis. Kvapų derinys vienas iš prabangiausių, kokius man teko bandyti. Pasipuošusi šiais kvepalais jaučiuosi tokia moteriška, brandi, pasitikinti savimi kaip niekad anksčiau. 

Kvepalai sunkūs, gilūs. Įsivaizduoju jį ant moters su juoda, klasikine suknele ir brangiu vėriniu 😁 tikrai ne klubiniai ir ne kasdieniai, o skirti būtent oficialiems, prabangiems, svarbiems renginiams. 

Aromatas išlieka labai ilgai, pasipurškusi jais vakare, ryte po dušo dar jaučiu kvapo likučius. Kvepalai verti kiekvieno cento, nemeluoju. O ir kainuoja vos 30 eurų už 75ml 😁

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.