Pažintis su pigia niša Demeter: "Coconut" 🥥 ir "Watermelon Lollipop" 🍉 arba kvepalų sluoksniavimas

2020-06-15

Labas!
Šiandien parbėgu su labai vasarišku įrašu. Kaip jau žinot, atradau savyje dar didesnę meilę kvepalams, nei turėjau kažkada anksčiau 😁 paskutiniu metu bandau daug naujų aromatų, su kuriais noriu jus supažindinti. Pradėsiu nuo vasariškiausios ir pigiausios nišos, kurią man teko bandyti - Demeter "Coconut" ir "Watermelon Lollipop". Vienų kvepalų nekenčiu, o kitus dievinu! 

Beje, nepykit dėl nuotraukų - neturiu pilnų pakuočių, tad jas pasiskolinau iš gamintojo 😁


Demeter kvepalai turi vos keletą natų, o dažniausiai net ir tiek nėra - egzistuoja tik viena. Jie idealūs norint išmokti sluoksniuoti aromatus bei išgauti kažką unikalaus. 

Šiek tiek apie sluoksniavimą - reikia purkšti nuo stipriausio iki silpniausio kvapo. Pavyzdžiui, jei norit kavos ir kokosų, pradžioj purškiat kavą, paskui kokosus. Tik jei visada purškiat penkis papurškimus, tiek turi ir likti - nereikia penkių papurškimų kavos ir penkių kokoso, nes aplinkiniai uždus 😁

Taigi, pradėsiu apžvalgą nuo tų nemylimų, kurie man pasirodė labiausiai sintetiniai iš visų bandytų. 

"Coconut" - šis aromatas turi tik vieną natą. Žinoma, kokoso. Bet jau tokio sintetinio, saldaus, kad net nosį riečia 😁 retas kosmetikos produktas kvepia tikrais kokosais, bet šis išskirtinai primena sintetiką. Dėl to vieno šio aromato dėvėti negaliu, jis tinka tik maišymui su kitais kvapais, pavyzdžiui, anksčiau minėta kava. 

O štai kitas aromatas vienas iš mano favoritų vasarai. Įsigijau tik 5ml, bet jau užsiprašiau ir daugiau 😁

"Watermelon Lollipop" turi dvi natas - arbūzų ir ledinukų. Saldus ir gaivus vienu metu, arbūzas toks natūralus, tikras, tik saldesnis, su ledinukų poskoniu. 

Demeter kvepalai išsilaiko keletą valandų, paskui jaučiami tik prisiglaudus, bet jie kainuoja centus, tad daugiau ir nesitikiu. 

JAV 100ml kainuoja apie 30€, Lietuvoje pirkau dalybų metu (5ml - 4€, 10ml - 8€). 

Labai rekomenduoju pabandyti antrąjį kvapą, o aš pažadu pabandyti dar bent kelis "Demeter" kvapus, nes kol kas nusivyliau tuo, kuo ir tikėjausi nusivilti, o susižavėjau tuo, į ką dėjau daug vilčių 😁

5 komentarai

 1. nu jo, stipriai tu čia pasinėrei į kvepalų pasaulį, stipriai :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. pigūs kvapai bent kišenės nenuskausmina, tuoj pradėsiu pasakoti apie brangesnius :D

   Panaikinti
 2. turėjau ir aš šiuos kvepalus, pirkau Maskvoje kažkada! Nu žiauriai patiko man gyvai išnagrinėti visą jų stendą :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kokius būtent? rudeniop, kai rinksiu jau rudeninę kolekciją, norėsiu išbandyti klevų sirupo kvapo kvepalus, gal teko juos "ragauti"? :D

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.