Kvepalai žymiųjų "Baccarat" gerbėjoms: Ariana Grande "Cloud"

2020-06-17

Sveikos!
Ariana Grande kvepalai tikrai žinomi visoms - ir toms, kurios domisi kvepalais, ir toms, kurios nesidomi. Tik tos, kurios nesidomi, nežino, kad šie pigūs ir visiems lengvai prieinami kvepalai yra žymiųjų MFK "Baccarat Rouge 540" analogas! Pagal fragrantica.com, tai pats geriausias atitikmuo žymiesiems (ir brangiesiems) "Baccarat" kvepalams. Jais pasidomėti plačiau mane paskatino Dovilė iš influx.lt, tad įsigijusi nedidelį kiekį kvepalų jau išbandžiau ir galiu papasakoti įspūdžius plačiau. 

Viršūnė: levandų žiedai; sultingi persikai; bergamotė 
Širdis: kokosas; pralinė; vanilė 
Bazė: muskusas; medis

Cloud atsiveria svajingais levandų žiedais ir sultingai saldžiais persikais. Širdis prisijungia egzotiškais kokoso, pralinės ir vanilės akordais. Galiausiai viską apibendrina muskusas ir medis, kurie blėsdami apglėbia lyg švelniausias kašmyras.

Kvepalų pakuotę man teko ir matyti, ir gyvai čiupinėti, tad galiu pagirti dizainą - žinoma, nuėmus tą plastikinį debesėlį 😁 puikiai suprantu kodėl Dovilė jį nuėmė ir išmetė lauk. Aš daryčiau tą patį.

Pasipurškusi kvepalus iš karto užuodžiu kokosą, grietinėlę ir šokoladinius saldainius. Po keliolikos minučių pajaučiu ir minėtus sultingus persikus, o dar po kelių valandų, kai nusilpsta pašaliniai kvapai, išryškėja medis, persipynęs su kokosais. Tą patį užuodžia didžioji dauguma (pagal fragrantica.com), tad aromatas saldus, bet dėl kokoso ir medžio tinka ne tik rudeniui ir žiemai, bet ir vasarai. 

Aromatas man išsilaiko labai ilgai - jį jaučiu geras 7-8 valandas, dar po 10 susilaukiu komplimentų 😁

Aš šiuos kvepalus renkuosi ne karštomis vasaros dienomis (kai karšta noriu mėtos ir citrusų), taip pat jie puikiai tiks ir šaltąjam metų laikui. Jeigu reiktų pasirinkti vieną nebrangų, kasdienį aromatą iš mano bandytų, kurį naudočiau netaupydama į darbą ar mokslus - tikrai griebčiau šį. 

Ariana Grande "Cloud" kvepalus galima įsigyti Douglas fizinėse arba internetinėje parduotuvėje:
30ml kainuoja 29,95eur;
50ml kainuoja 39,95eur;
100ml kainuoja 49,95eur.


5 komentarai

 1. mano jau į pabaigą šitie, taip myliu juos)) irgi daugiausia komplimentų renkantis kvapas :D o kad jie atitikmuo Baccarat Rouge 540 tai whaaaat? :D pagooglinau, jie rimtai 300 svarų kainuoja??? jezau :D supratau, kad ag cloud kvapas tikrai prabangus, bet kad ant tiek :D geras, ačiū, kad apšvietei, dabar dar labiau myliu juos :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo, kaina kosminė, bet ne veltui tai nr. 1 kvepalai, kuriuos turi kiekvienas kvapomanas 😁

   Panaikinti
  2. nu jo, tikras kvapomanas turi būt, kad tiek investuotum į kvapą🙈👌

   Panaikinti
 2. Laukiu nesulaukiu, kada jie pasieks mano nosį 🙈

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.