GALIMARD saldžiųjų migdolų aliejus 🌰

2020-06-23

Sveikos!
Deginimosi sezonas prasideda!!! Negaliu apsakyti kaip tuo džiaugiuosi. Tikrai ne dėl deginimosi - saulės vonių nemėgstu, ieškau kuo greitesnių būdų įdegti ir kuo geresnių apsaugų nuo nudegimų, tačiau saulė, geras oras ir maudynės ežere mano stichija. Bet kad vasaros negadintų pašalinis saulės poveikis ir mano niekaip įdegti negalinčios kojos užsisakiau gryną saldžiųjų migdolų aliejų - ar girdėjote apie jo naudą?

Šis grynas saldžiųjų migdolų aliejus greitai giliai įsiskverbia į odą, stangrina ir daro ją elastingą.

Taigi, migdolų aliejuje galime rastį įvairiausių vitaminų ir medžiagų, kurios padeda grožio puoselėjimui. Pavyzdžiui, vitaminas E stabdo odos senėjimą (taigi puikiai tinka deginimuisi, nes saulės dėka oda sensta), šalina uždegiminius procesus. Vitaminas F, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir neleidžia plėstis poroms, suteikia plaukams elastingumo ir blizgesio. Pats aliejus dažnai naudojamas profilaktinei pagalbai nuo strijų, tinka išsausėjusiai ir pavargusiai odai.
 

Migdolų aliejų parduoda labai daug parduotuvių ir gamintojų, bet rinkausi būtent šį dėl trijų priežasčių - geros kainos, patogios, gražios pakuotės bei 100% grynumo. Migdolų aliejų naudoju ne tik kūnui, bet ir automobilio kvapų gamybai (apie tai - kitą kartą), todėl grynas aliejus labai svarbus. 

Aliejus kaip aliejus - nesitikėjau žaibiško susigėrimo. Turbūt žinote, kad oda veiksmingas medžiagas geriau pasisavina tada, kai būna drėgna. Tas pats ir su aliejais - drėgna oda aliejų pasisavina greičiau, tad tepiau tik ant drėgnos odos. Rezultatas mane maloniai nustebino - dingo šerpetojimai, pleiskanavimas. Super!

Taip pat aliejų išbandžiau ir deginimosi metu bei po jo. Lengvesnio įdegio nepastebėjau (bet aš ir šiaip įdegu labai sunkiai, gal jums padės įdegti), bet odos nuraminimui po saulės vonių aliejus puikiai tiko. 

Aš aliejus labai mėgstu, tik dažniausiai tingiu naudoti 😁 bet jei aliejus skaniai kvepia (pavyzdžiui, migdolais!) ir atlieka savo paskirtį nekimšdamas porų, tikrai jį naudoju. Bent jau masažam. Pabandykit!

Mano aliejus iš www.ileile.lt , kainuoja vos 17 eurų - natūraliam aliejui tai tikrai nedaug.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.