Blogerės keičiasi karantino swapbox!

2020-05-27

Sveikos!
Po milijono metų blogerėms kilo mintis apsikeisti karantino swapbox'ais. Aš buvau taip pasiilgusi to dovanų rinkimo, galvojimo apie adresatą, blogo skaitymo ne dėl savęs, o kad pažinti žmogų, kad visai pamiršau, jog ir manęs laukia dovana 😁 tad pagaliau prisiruošiau papasakoti apie savąjį siuntinį, gautą nuo Vytautės iš blogo "Ir princesės būna protingos".

Beje, aš siunčiau swapbox'ą Dovilei, jį peržvelgti galite čia: Apsikeitėme dovanomis su blogerėmis - ką gavau aš?

Išpakavusi didelį voką radau laišką ir į dovanų popierių susuktą paketą, ant kurio puikavosi užrašas, linkintis smagių pirkinių ir žadantis, jog viduje rasiu tikrą pagalbininką pokarantininiam apsipirkimui. Su nekantrumu praplėšiau popierių ir radau naujos kolekcijos maišą su kate. Nežinau kaip jums, bet man jis labai mielas 😁 Katė dabar apsigyveno automobilyje ir padės važiuojant apsipirkti!

Maiše radau dar keturis paketėlius. Didžiausias skelbė, kad po karantino mums skaudės ne tik galvas, bet ir pėdas bei kvietė palepinti pėdas SPA procedūromis ir paruošti jas vasarai. Gavau tai, ką ir numaniau - maitinančią pėdų kaukę. Vytaute, tai pati geriausia idėja, kokia tau galėjo šauti į galvą - turiu labai sausas pėdas ir myliu tokias kaukes 😁 ačiū!

Mažiausias paketas tikėjosi, jog bus geras pagalbininkas pasibaigus karantinui ir grįžus įprastai veiklai. Tai lapeliai, skirti sugerti sebumui nuo veido. Prisipažinsiu, kad niekada jų nebandžiau. Bus puiki proga išmėginti kažką labai naujo.

Dar radau ir lūpų balzamą, kurį Vytautė naudoja jau kelis metus. Aš Carmex bandžiau dar prieš milijoną metų, bet sužavėta nelikau. Tačiau dabar kaip tik kabinu paskutinius mylimiausio ir niekur neberandamo lūpų sviesto likučius, tad lūpų balzamas su mėtomis vasarai pravers.

Na ir paskutinis bei storiausias paketas mane apdovanojo trimis veido kaukėmis - su mangais, šokoladu ir abrikosais. Veido kaukes tai myliu labiau už viską, tai numetu į šalį ir nenaudoju. Dabar ta antra stadija, tad Vytautė paskatino prisiminti šį gėrį ir palepinti odą. Bus padaryta! 😁

Galutinis verdiktas labai puikus. Viskas man patiko, tikiuosi tiks ir odai - dedu daug vilčių! 

3 komentarai

  1. uoj nu tikrai fainas siuntinukas, labai apsipatenkinus esu kad sumąstėm ir padarėm šitą)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.