NYX powder puff lippie cream lūpų dažai

2020-04-02

Sveikos!
(Tikiuosi). Na, ar jau dirbate bei mokotės nuotoliniu būdu? Man jau teko, beet dar neapsisprendžiu patinka man ar ne 😀 smagu keltis vėliau ir greičiau viską padaryti, bet, jei sąžiningai, nelabai matau didelę naudą. Na, bet pagyvensim pamatysim. O šiandien noriu paplepėti apie lūpas. Tiksliau - lūpų dažus iš NYX.


Suraukite ir papudruokite savo lūpas! Naudojant pagalvėlės aplikatorių mūsų naująjį Powder Puff Lippie Powder Lip Cream tepasi lyg putėsiai ir sukuria miltelių švelnumo užbaigimą. Sukurkite spalvą iš aštuonių gyvybingų atspalvių - nuo šilto persiko iki tikrosios raudonos, ir nuo karštos rožinės iki vėsios slyvos spalvų - neatsispiriamai išvaizdai išgauti.

Lūpų dažai labai įdomioje pakuotėje. Išspaudžiamoje, matinėje, tokios spalvos, kaip ir patys lūpų dažai, bet visas įdomumas - dozatoriuje. Nėra standartinio šepetėlio, o tik kempinėlė. 

Dozatorius man ir patinka, ir nepatinka. Iš vienos pusės labai patinka, nes aplikuoju per keletą sekundžių, greitai ir paprastai. Bet tas už higieną atsakingas balselis galvoje sako, kad yra ir higieniškesnių būdų dažytis 😁

Dozuoti lengva, bet nešvaistyti produkto labai sunku. Naudoju jau virš mėnesio, bet vistiek nesugebu atitaikyti reikiamo kiekio. Tai per daug, tai per mažai 😁 bet perteklių svarbu nuvalyti, kad nedžiūtų ir nesirinktų bakterijos. 


Lūpų dažai tikrai pudriniai. Jiems išdžiuvus jausmas toks, lyg ant lūpų balzamo būtų uždėta sausos pudros. Bet nesausina, o prie šito keisto jausmo priprantu per porą minučių. 

Atspalvis gaivus, pavasariškas, švelniai rausvas. Šio pavasario favoritas. Gaila, kad negaliu dažnai pasipuošti 😁 tiksliau galiu, bet niekur nevažiuojant labai jau tingisi. Lūpų dažai išsilaiko apie pusdienį. Valgant gražiai, tolygiai nusitrina, todėl galima drąsiai keliauti į kavinę ar pasimatymą ir nesukti galvos. Pigmentas įsigeria į lūpas ir lieka švelniai rausva spalva, kuri pagyvina veidą. 

Produktas bučinio testo neišlaikė, bet kasdienai puikiai tinka. Nesausina, tolygiai nusivalgo, gaiviai atrodo, pigūs - ko daugiau reikia?


Douglas parduotuvėse šis gėris kainuoa 10,49eur, Eurokos parduotuvėse įprasta kaina tokia pati, bet dabar taikoma 20% nuolaida ir dažai kainuoja 8,39eur, Droge - 10,45eur. Na, o NYX specializuotose parduotuvėse kaina turbūt nesieks 10 eurų, bet jos dabar uždarytos.


4 komentarai

 1. labai graži spalva! ir produktas įdomus, nes pati 99% laiko užsitepus lūpdažį jį visuomet nupudruoju sausa pudra, kad ilgiau laikytųsi ir nesitepliotų, nes jei to nepadarau, po kelių minučių žiūriu, kad lūpdažis kažkur ant žando ar ant nosies jau, kažkokiu būdu išsitepu :DD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jo, šitas hack'as super geras 😁 bet netinka, kai norisi labai blizgaus lūpdažio 🙄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, kai jau norisi blizgaus, tada turi būt su blizgiu ir atsimint, kad esi su blizgiu :DDD

   Panaikinti
  2. Reikia pabandyt su kokiu highlighter'iu pafiksuot ��

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.