Atsakymai į visus klausimus apie... LŪPAS! II dalis: lūpų dažų pasirinkimas | BB pamokos

2020-04-03

Labas!
Tęsiame žinių apie lūpas gilinimą. Šiandien noriu papasakoti kaip reikia pasirinkti tinkamus lūpų dažus. Juk ne aš viena prašoviau su atspalviu, tiesa? Tad ši pamoka padės geriau pažinoti save ir išsirinkti produktus be klaidų.


KOKIA LŪPŲ DAŽŲ SPALVA MAN LABIAUSIAI TINKA?


Svarbiausias žingsnis: odos spalva.

Pasižiūrėk į veidrodį. Jokio makiažo, jokio veido kremo - nuoga, švari oda. Ir atsakyk sau į klausimus:

 • Ar tu šviesios odos? Vidutinės? O gal esi labai įdegusi arba tamsesnio gymio? Lietuvaitės dažniausiai šviesios arba vidutinės odos spalvos.
 • Kokio tono tavo oda? Gelsva, rausva, o gal neutrali? Populiariausias gelsvas atspalvis. 


Internete radau lentelę, kurioje Maybelline specialistai padeda išsirinkti atspalvius. Jei nepirksite Maybelline lūpų dažų, į spalvų pavadinimus dėmesio nekreipkite.

Taigi, šviesios odos savininkėms labiausiai tinka šviesūs rudi atspalviai. Jei norite pagyvinti savo veidą (ypač pavasarį) - rinkitės rausvus atspalvius.

Šviesiaodėms labiausiai tinka blizgūs lūpų dažai, nes suteikia daugiau gyvybės veidui. 


Įdegusioms ir vidutinio odos tamsumo merginoms atitinkamai reikia rinktis tamsesnius atspalvius. Jei ruda - vidutinio intensyvumo, jei rausva - tamsesnė, bet ne tamsiausia. 

Atkreipkite dėmesį į savo plaukų spalvą - šviesių plaukų savininkėms rekomenduojami tamsesni atspalviai dėl kontrasto.

Lūpų dažų tekstūra nesvarbi - rinkitės tai, kas jums labiau patinka. Žinoma, atsižvelgus į lūpų būklę.


Na, o super įdegusioms arba tamsaus gymio merginoms reiktų rinktis violetinius, tamsiai rudus atspalvius. Rausvo tono lūpų dažai tinka išimtims dėl kontrasto nebuvimo. 

Su nude lūpų dažais viskas ganėtinai paprasta. Problema kyla, kai reikia rinktis raudonus lūpų dažus. Čia jau bus šiek tiek daugiau bendros teorijos. 

Ir vėl reikia žinoti odos spalvą bei toną. Renkantis rekomenduoju susirasti klasikinę, neutralią raudoną, vidinėje riešo pusėje nusibrėžti swatch'ą ir lyginti - pasirinkti lūpų dažai šaltesnio ar šviesesnio tono.

Keli faktai, į kuriuos taip pat atsižvelkit:

 • Šalto tono bei uogų atspalvio lūpų dažai vizualiai pašviesina dantis.
 • Jei lūpų oda sausa ar pažeista, rinkitės blizgius lūpų dažus.

AUKSINĖ TAISYKLĖ:

Šalto tono oda - šalto tono lūpų dažai
Šilto tono oda - šilto tono lūpų dažai

ar jau atradot savo tobulus lūpų dažus, a?


3 komentarai

 1. ne, kiek patarimų berasčiau internete ar kur kitur, niekada jų nesuprantu, nesuprantu aš savo tos odos spalvos ir kokio ji tono, šilta ar šalta, nes vieną dieną atrodo taip, kitą kitaip, prie skirtingos šviesos dar kitaip, tai galų gale užsitepu spalvą ant lūpų ir nusprendžiu ar pagal mano šiandieninę nuotaiką man tinka jis ar ne. visiškai neapsikraunu. :D be to mano nuomonė kas man tinka, kas ne keičiasi irgi labai dažnai, tai meeeeh. tobūlų lūpdažių neradau, bet visuomet griebiu nude atspalvius, jei nenoriu eksperimentuot, nes man atrodo, kad jie visiems tinka, jei nėra per šviesūs. (:

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jeigu sąžiningai, tai ir aš nesirenku pagal tokias lenteles ir pan., bet čia puikus būdas makiažo naujokėms išsirinkti tuos pirmuosius lūpų dažus. Peržiūrėjusi savo kolekciją supratau, kad visi mano favoritai man ir turėtų tikti pagal visą teoriją 😁 tad pasidalinau informacija 🥰

   Panaikinti
 2. Na nevisai taip. Pvz. save priskiriu prie Light Cool tone, bet plaukai rudi. Ir kartais dėviu drabužius su rudom ar oranžinėm detalėm, kur norisi šilto makiažo ir jokie rausvi ar rožiniai lūpdažiai čia tikrai netinka. Man sudėtingiausia išsirinkti nude lūpdažį, kaip tik ieškau tokio - kad nebūtų šaltas (turiu), nebūtų per šviesus ar per tamsus, ir nebūtų per gelsvas :) Plius, mano didelis kriterijus - kad neteptų lūpdažis dantų. Taip, tikrai problema yra. Nežinau nuo kokių ingredientų formulėje tai priklauso, bet norisi atradus gerą prie jo ir likti, tik papildyti spalvomis :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.