Atsakymai į visus klausimus apie... LŪPAS! I dalis: lūpų priežiūra | BB pamokos | Mixa lūpų balzamai

2020-04-01

Sveikos!
Taip jau susiklostė, kad visi turime daugiau laiko, nei įprastai. Gal išnaudokime jį mokymuisi? Turiu daug idėjų ir dar daugiau informacijos galvose, tad siūlau kartu su manimi jungtis į BB pamokas ir gilinti žinias apie kosmetikos pasaulį! Prieš kurį laiką viena skaitytoja paklausė patarimo dėl lūpų dažų pasirinkimo, tad pagalvojau, kad būtų smagu plačiau panagrinėti populiariausius klausimus apie lūpų priežiūrą, tinkamo atspalvio pasirinkimą, kontūravimą, produktų išsilaikymą ir pan. Tad startuojam!


KAIP PRIŽIŪRĖTI LŪPAS?

Ne veltui sakoma, kad gražus makiažas prasideda nuo tinkamos veido ir lūpų priežiūros. Galit įsigyti kad ir 100 eurų kainuojančius lūpų dažus, bet efekto nebus, jei tinkamai neprižiūrėsite lūpų. Tad paruošiau mažą instrukciją, kuri primins kaip reikia teisingai prižiūrėti lūpas.

1 žingsnis: šveitimas. 
Aš nemėgstu pirktinių šveitiklių. Man gaila kad ir tų kelių eurų už prastą sudėtį bei elementarius produktus, kuriuos tikrai visos turime namuose. Tad pasigaminkime šveitiklį pačios!

Grūdeliai: cukrus, druska, kava (rekomenduoju rinktis cukrų - ištirpsta, skanu, gerai šveičia, galima rinktis norimus kvapus)

Rišamoji medžiaga: aliejus (alyvuogių, kokosų, ricinų, jojobos - bet koks. Aš naudoju ricinų, nes noriu sunaudoti ir mėgstu intensyvų drėkinimą)

Nebūtini priedai: medus (kvapas, maitinimas), eteriniai aliejai, rožių žiedlapiai

Ir tiesiog makaluokit! Bus per skysta, dėkit daugiau cukraus, bus per tiršta - aliejaus. Norit intensyvesnio kvapo - daugiau eterinio aliejaus. Kvapas per stiprus - daugiau aliejaus bei cukraus, kad praskiest. Tik nedarykit daug, jis galioja 1-2 mėnesius (laikant šaldytuve), o šveitiklio reikia vos vos. 

Šveitiklį naudokit 1-2 kartus per savaitę, priklausomai nuo poreikio. Stipriai netrinkit, nes pažeisit lūpas, bet sausus odos gabalėlius pašalinkit. 

2 žingsnis: maitinimas. 
Aš vakare nusišveitusi lūpas mėgstu nakčiai užsitepti storą lūpų balzamo sluoksnį. Dar laukiu naujos lūpų kaukės, bet puikiai gyvenu ir be jos. Patikėkit, ne visada verta išleisti po 20 eurų ant kaukės, kuri daro tą patį, ką ir storas lūpų balzamo sluoksnis 😁 


3 žingsnis: drėkinimas
Na, ir dienos eigoje negailėkit lūpoms lūpų balzamo, aliejaus ir visko, kas drėkina 😁 kasdienai net nesirinkit sausinančių lūpų dažų - blizgis, kreminiai lūpų dažai atrodo pasakiškai, nereikia kankinti lūpų.

Na, ir noriu tarti kelis žodžius apie naujuosius MIXA lūpų balzamus. Daug neišsiplėsiu, nes tai labai vidutinis produktas ir tikrai yra geresnių. Jie ne gydo lūpas, o padeda palaikyti jas tokias sveikas, kokios yra dabar. Vienintelis rimtas pliusas - puikiai saugo lūpas nuo šalčio, tad jei jums tai aktualu - čiupkit.

prisipažinkit - ar daug dėmesio skiriat lūpų priežiūrai? 😁
4 komentarai

 1. Mano lūpos turi polinkį sausėti ir skeldėti... Reikės pabandyti paekspermentuoti.. Ypač kai oras staigiai keičiasi, temperatūros šokinėja... Apie lėktuvų kondicionierius išvis net nekalbu ką jie padaro su jomis... Aš galvoju, jei apelsino įspausti kelis lašus dėl skonio ir kvapo..? Gal kada esi bandžiusi?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. asmeniškai aš nebandžiau, bet internete yra receptų ir su apelsino, citrino, net laimo sultimis. eksperimentuok! abejoju, kad pakenks :D

   Panaikinti
 2. visada šveičių lūpas kavos tirščiais! :D esu pasidariusi irgi pati šveitiklį. į seno vazelino indelį įdėjau kokosų aliejų (ištirpintą iki skysto), sumaišyta su kavos tirščiais ir palaukiau kol sustings. dabar tiesiog atsidarau vazeliną, ir su sukietėjusiu produktu puikiai šveičiu lūpas, o ir kvepia nuostabiai, kas galėjo pagalvoti, kad sumaišius kavos ir kokoso kvapą gaunasi kažkas vau :D tai irgi rekomenduoju, taip labai paprasta ir dažniau pasišveist prisimeni, nes lengva ir ilgam užtenka))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš tingiu plaut kavą nuo lūpų 😂 kosmetiką laikau kambaryje, ten pat ir šveitiklius. Todėl geriau renkuosi cukrų 🤭 bet esu bandžiusi ir šį variantą!

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.