Apie plaukus: SERI Moist Core plaukų kaukė sausiems, pažeistiems plaukams iš FARCOM

2020-04-23

Labutis!
Žadėjau užversti jus įrašais apie plaukus, bet dėl laikytos lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos teko viską šiek tiek nukelti. Dabar jau tikrai užversiu, pažadu 😁 šiandienos įrašo žvaigždė - SERI Moist Core plaukų kaukė sausiems, pažeistiems plaukams iš FARCOM

SERI Moist Core plaukų kaukė sausiems, pažeistiems plaukams. Kaukė suformuluota iš giliai drėkinančių ingredientų ir Olea Nutriforce aktyvios apsaugos sistemos, tai novatoriškas derinys su argano aliejumi, argininu ir mikroelementais. Argano aliejus – tai labai daug maistinių medžiagų turintis aliejus įskaitant riebiąsias rūgštis ir vitaminą E, drėkina sausą galvos odą, skatina sveikų  ir stiprių plaukų augimą, padeda atstatyti plonus ir lūžinėjančius plaukus, saugo nuo pleiskanų atsiradimo, atstato chemikalų padarytą žalą plaukams, normalizuoja drėgmės balansą plaukuose, saugo nuo galiukų išsišakojimo, suteikia plaukams žvilgesio. Naudojant šią  kaukę plaukus maksimaliai drėkinsite, atgaivinsite ir atstatysite plaukų gyvybingumą. Plaukai taps minkšti lyg šilkiniai.

Kaukę galima įsigyti dviejų dydžių talpose - 300ml ir 1000ml. Per klaidą pačiupau abi, nors buvau šventai įsitikinusi, kad jos skirtingos 😁 bet neliūdžiu dėl to - ilgą laiką galėsiu naudoti puikios kokybės produktą plaukams.

Mažoji pakuotė standartinė, užsukama. Didžioji - su pompa patogiam dozavimui. Ir man tikrai labai patogu kelis kartus paspausti pompą, nes nereikia šlapiomis rankomis grabalioti dangtelio, saugoti pakuotę nuo vandens patekimo. Pompa veikia nepriekaištingai, nesispjaudo, nereikia šimto paspaudimų, kad išspausti reikiamą kiekį kaukės.

Kaukės tekstūra standartinė, niekuo neišskirtinė - tiršta, minkšta, skalsi, jaučiamas kaukėms būdingas riebumas. Ypatingo kvapo neturi - saldus, neįkyrus kosmetikos kvapas.


Kaukę naudoju išsiplovusi plaukus šampūnu. Ją tepu nuo ausų iki plaukų galiukų, negailėdama - kiekviena sruoga turi pasisavinti naudingas medžiagas. Ją laikau apie 20 minučių, kol skutuosi ir šveičiuosi 😁 ir jau po pirmo panaudojimo pastebėjau, kad plaukai daug lengviau išsišukuoja, o po kelių naudojimų net pamiršau ką reiškia šukuotis pusvalandį, užtenka minutės.

Aš įdomaus plaukų tipo - šaknys riebios, o galai (nuo ausų) sausi, labai veliasi, žiemą baisiai elektrinasi, todėl atrasti neriebinančias, neapsunkinančias, bet plauką švelninančias ir maitinančias priemones kartais tampa iššūkiu. ir radau!

Plaukai pamaitinti, paklusnūs, net žvilgėti pradėjo. O kokie švelnūs tapo! Net nenupasakosiu, čia jau reikia pamatyti. Nenustoju čiupinėti plaukų 😁

Kaukę naudoju kartą, daugiausia du kartus per savaitę ir efektas išlieka iki kito naudojimo, ne tik plaukų plovimo, tad kaukė tikrai stipri. Rekomenduoju! 


4 komentarai

 1. mano plaukų tipas toks pat - šaknys riebos, o visi likę plaukai šiaudiai išdžiuvę, o prie ausų jau nori ir pleiskanoti :))) tai aš tokia wtf :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, pleiskanos ir mane dabar aplankiusios buvo, bet šampūnas kažką padarė ir jos dingo :D šiaip turiu gerus plaukų genus, plaukai tankūs, greitai auga, bet labai jau lepūs.. :D

   Panaikinti
 2. Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios aš sugebėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi dėl visų jūsų rašybos darbų, kurie padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. El. Paštas drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „whatsapp“: +2347084887094.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.