Apie plaukus: purškiamas dvifazis plaukų kondicionierius iš FARCOM

2020-04-30

Sveikos!
Porą dienų turėjau daug reikalų ir darbų, tad užsivėlinau papasakoti apie priešpaskutinį savo plaukų priežiūros rutinos  žingsnį. Ketvirtas plaukų priežiūros žingsnis - kondicionierius. Nuplaunamų nemėgstu, nes dažniausiai vonioje bandau susisukti kuo greičiau ir tingiu laukti, kol jis suveiks. Kai turiu laiko geriau naudoju kaukę 😁 bet kondicionieriaus žingsnio nemėgstu praleisti, tad čia į pagalbą man visada atskuba purškiami, nenuplaunami kondicionieriai. Šiuo metu naudoju dvifazį kondicionierių iš FARCOM

Blizgančius, sveikai atrodančius ir itin lengvai iššukuojamus plaukus nuo šiol galite turėti su Seri Ultimate Revival 2Phase dvifaziu purškiamu kondicionieriumi. Tai profesionali priemonė plaukams su aktyvia apsaugančia sistema. Naujoviška kombinacija su Omega riebalų rūgštimis, natūraliu, nepakeičiamu plaukams apsauginiu lipidų sluoksniu ir migdolų pienu giliai drėkina bei atkuria sveiką plaukų struktūrą. Sudėtyje esantis migdolų pienas pasižymi švelniomis valomosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis.


Produkto pakuotė didelė, net 300ml talpos. Tai gana retai nutinka purškiamiems kondicionieriams - visi mano naudojami būdavo arba 150ml, arba 200ml talpos. Bet tai gerai, nes ir kaina maža, ir kokybė gera, tad tokių produktų norisi turėti daug.

Kondicionierius nuotraukoje atrodo žydras, nes jo viršutinis sluoksnis yra baltas, o apatinis - mėlynas. Tačiau abu sluoksniai susimaišo labai labai lengvai, tad vos pajudinusi pakuotę aš sugadinu tą dailų vaizdą - dėl to nepavyko jo perteikti nuotraukose.

Tekstūra lengva, neapsunkina plaukų, jų nesuriebina. Kvepia kaip įprastas šampūnas, tik šiek tiek saldžiau. Toks saldus švaros kvapas, ant plaukų išliekantis ilgokai, bet nesimaišantis su kitais kvapais - galit drąsiai naudot serumus ar kvapnius aliejus.

Šis dvifazis plaukų kondicionierius yra tokio pat tobulumo, kaip ir kita FARCOM produkcija. Aš tikrai pamiršau ką reiškia susivėlę ir nežvilgantys plaukai 😁 ir garbanos vėl pradėjo suktis, ir galiukai sveiki, ir prieš saulę blizgu kaip brangakmenis 😁 labai labai rekomenduoju toms, kurios jau prarado viltį išgelbėti savo plaukus. 

Kondicionierių, kaip ir kitą FARCOM produkciją, rasite www.kosmetikosparduotuve.lt 

3 komentarai

 1. man irgi labai patinka nenuplaunamos priemonės - tiesiog greita, paprasta, lengva ir gerai, kai efektyvu. dabar reiktų subaigti visus turimus purškiklius, nes visų likę po truputį :D ir iš ties - nesu mačius tokios didelės talpos purškiklio, įdomiai :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. va dėl to pabaigimo ir mėgstu pribaigtukų iššūkius :D labai padeda sumažint kolekciją ir nepirkt naujų dalykų :D

   Panaikinti
 2. Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios aš sugebėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi dėl visų jūsų rašybos darbų, kurie padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. El. Paštas drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „whatsapp“: +2347084887094.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.