Apie plaukus: atstatantis šampūnas pažeistiems plaukams FARCOM Seri Moist Core

2020-04-15

Sveikos!
Dabar užbombinsiu jus įrašais apie plaukų priežiūros produktus, nes atradau daug labai smagių dalykėlių iš www.kosmetikosparduotuve.lt. Viską aprašysiu tokia eilės tvarka, kokia naudoju, tad pradedu nuo šampūno, kurį aš tiesiog įsimylėjau. Ir jis net nėra brangus! 😁

SERI Moist Core atstatantis šampūnas pažeistiems ir sausiems plaukams puoselėti. Tai giliai drėkinantis šampūnas, kurio pagalba efektyviai pamaitinsite plaukus ir galvos odą. Praturtintas išskirtiniais produktais – argano aliejumi ir argininu, šis šampūnas stiprina ir papildo plaukų struktūrą reikiamomis medžiagomis.

Šampūno pakuotė atrodo labai profesionaliai. Nėra jokių mirga-marga spalvų, užrašų, o tik subtili pakuotė su spalviniu žymėjimu. 

Dozavimui priekaištų neturiu - paspaudus vieną pusę dangtelio, kita iššoka ir atveria skylę, per kurią bėga produktas. Produkto konsistencija vidutinė, vos skystesnė už grietinės, tad padauginti neįmanoma. O ir pakuotė nėra kieta, nereikės duše laužyti nagų likučių 😁

Šampūnas galėtų putoti vos vos labiau, bet ne dėl rezultato, o dėl to prausimosi jausmo. Turiu save valdyti, kad neprisipilčiau viso delno priemonės, nes šiaip užtenka kelių lašų ir mano super tankūs plaukai būna švarūs. 

Visiems įdomus rezultatas. Atrodo, kad tai paprastas šampūnas, ko galima tikėtis iš priemonės, kuri ant plaukų pabūna minutę? Bet tikėtis verta. Aš jau kurį laiką aiškinausi santykius su pleiskanomis, kurios pavasarį ir rudenį atsiranda iš niekur. Niekada nebuvo tokios problemos, tad dar nesu įgudusi ją spręsti - šaknys riebios, galai sausi, tai iš kur tos pleiskanos riebiausioje vietoje? Bet va šampūnas man viską ir sutvarkė. Vos po poros panaudojimų pastebėjau ženklų pagerėjimą ir dabar, po mėnesio naudojimo, su pleiskanomis atsisveikinau. 

Mano sausi galai tiesiog krykštauja iš laimės, kai atradau FARCOM produkciją - plaukai nebesivelia (ypač pakaušyje), žvilga, gražiai krenta, bet ir nedingo purumas - atvirkščiai, plaukai dar puresni! Net nekantrauju papasakoti apie dar daugiau gaminių, kurie privalo atsidurti jūsų plaukų priežiūros rutinoje. Ir ne, man už reklamą niekas nemokėjo, aš tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi atradimais 😁

Šampūnas www.kosmetikosparduotuve.lt kainuoja vos 4.37€. Ir jis daug skalsesnis už L'Oreal , Garnier ir kitus produktus, kurie kainuoja panašiai. 

geriausias šampūnas tau yra..?4 komentarai

 1. šiuo metu mano fav - green feel su kokosais. https://lt3.pigugroup.eu/colours/253/887/20/25388720/f4be98a98c8d4395ea33c477dba12f64_original.jpg
  irgi - mokėjau ~4 eu, bet tai koks atradimas... žadu neužilgo papsakot influxe apie jį. atradimas!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jo, čia mano visų laikų plaukų kaukių favoritas. daugiau nei prieš metus pasakojau apie ją, bet visus metus ištikimai naudojau, tik neseniai baigėsi kokia penkta pakuotė, norėjau išbandyti kažką kito, bet tikrai nepamiršiu (jau laukiu nuolaidų ir vėl užsiprekinsiu) :

   https://www.burundukoblogas.lt/2019/03/green-feels-intensyviai-maitinanti.html

   Panaikinti
  2. yaaaas, girl, reikia man ir šitą išbandyti irgi!!

   Panaikinti
  3. Kvapas turbūt toks pats puikus, kaip ir šampūno, kuriuo susižavėjai 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.