Apie plaukus: atstatantis plaukų aliejus su keratinu ir arganų aliejumi iš FARCOM HD

2020-04-25

Labas!
Toliau tęsiu savo plaukų priežiūros rutinos ir šiuo metu naudojamų produktų apžvalgų seriją. Aš labai mėgstu priemones plaukams. Ypač visokius purškaliukus ir aliejus, tad su didžiausiu malonumu pristatau jums atstatantį plaukų aliejų su keratinu ir arganų aliejumi iš FARCOM 💓

Primenu, kad viską pradedu nuo Seri Moist Core atstatančio plaukų šampūno pažeistiems plaukams iš FARCOM, tuomet tepu tos pačios linijos plaukų kaukę. Trečias žingsnis - šis plaukų aliejus, kurį tepu ant dar drėgnų plaukų.


Prabangus atstatantis plaukus aliejus praturtintas itin vertingu Argano aliejumi ir keratinu. Šis lengvos it šilkas konsistencijos aliejus atgaivina pavargusius, silpnus ir blizgesį praradusius plaukus. Švelni tekstūra tarsi apgaubia plaukus nematomu šydu, kuris apsaugo plaukus nuo išorinių neigiamų veiksnių. Visų tipų plaukams.

Naudojimas:
1. Taikyti ant drėgnų plaukų, aliejus sustiprins, apsaugos nuo skilinėjimo ir suteiks gyvybingumo.
2. Taikyti ant sausų plaukų, norint jog jie žvilgėtų ir taptų sveikesni. Taip pat idealiai tinka po karštų įrankių naudojimo ar plaukų džiovinimo. 

Aliejukas yra tvirto plastiko pakuotėje. Man atrodo ganėtinai profesionaliai - ryški, tvirta pakuotė, labai patogi ir didelė pompa. Puikiai atrodo ant kosmetikos stalelio. Aha, man tai svarbu, nes kosmetiką naudoju ganėtinai ilgai ir jei ji gadins bendrą vaizdą, kasdien nervinsiuos ir nešiosiu pakuotę iš kampo į kampą 😁


Kaip jau minėjau, pompa labai patogi ir didelė. Nuo jos nenuslysta pirštas, nereikia stipriai spausti, kad gauti priemonės. Taip pat ji išdozuoja nemažą kiekį produkto. Man tankiems ir ganėtinai ilgiems plaukams užtenka 3-4 paspaudimų (seniau naudoto Dove plaukų aliejaus reikėjo dešimties).

Dievinu arganų aliejaus kvapą - jis saldus, turintis riešutų kvapo prieskonį. Tai šis aliejus kvepia būtent taip. Jeigu turėčiau pasirinkti vieną aliejų visam gyvenimui, kurį naudočiau plaukams, tai būtų arganų aliejus. Jis labai gerai maitina plaukus, suteikia žvilgesio, saugo nuo išsišakojimų ir kvepia iki kito plovimo. Jei niekada nebandėt būtinai pamėginkit.


Plaukų aliejaus tekstūra tikrai švelni, lengva, neriebina plaukų, bet kartu ir atlieka savo darbą. Mano plaukų galai labai atsigavo po FARCOM produkcijos. Kur gi ji buvo žiemą, kai vaikščiojau kaip liūtas, ką? Nedarykit mano klaidos, jei turit nepaklusnius plaukus. Naudokit gerą kosmetiką 😁 dabar kasdien džiaugiuosi plaukų švelnumu, pasitaisiusia būkle, paklusnumu, lengvu išsišukavimu. 

Įsigyti galite www.kosmetikosparduotuve.lt už 10.26eur 💓

ar džiaugiatės karantino švelninimu?
o gal manot, kad dar ne laikas?

3 komentarai

 1. Man tai kaip tik reikia kazko, kad suteikt plaukams apimties, nes jei ne garbanos, tai vaikstau prie makaules prilipusiom keliom sruogom plauku... 😣

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O bandei šitam tikslui sausą plaukų šampūną? Keli papurškimai ir plaukai vėl purūs :D

   Panaikinti
  2. bandžiau, tačiau man alergizuoja labai veido odą sausi šampūnai, tad nustojau naudoti. reiktų pabandyti kokių formuojančių priemonių - putų ar ko :D

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.