RIMMEL Match Perfection maskuoklis

2020-03-17

Labas!
Besame bloge vis pamini šį Rimmel maskuolį. Skaičiau, sukiojau ratus aplink ir nesusilaikiusi įsigijau 😁 gulėjo jis pas mane, kantriai laukė, kol sunaudosiu atidarytus maskuoklius ir išaušo Rimmel valanda. Tad ar ne veltui jis toks giriamas ir mylimas?


Maskuoklis, puikiai prisitaikantis prie natūralios odos spalvos. Nepriekaištingai maskuoja nuovargio žymes, pašviesina paakių zoną. Formulė su mėlynaisiais safyrais suteikia odai ypatingos gaivos pojūtį. Deguonimi papildytas kompleksas leidžia odai lengvai kvėpuoti. 

Savybės: ypač lengva tekstūra, maskuoja odos netobulumus, gali būti naudojamas kaip iliuminatorius.

Maskuoklio pakuotė man nėra prie širdies. Labiau mėgstu standartines pakuotes, o ne išspaudžiamas - lengviau dozuoti reikiamą produkto kiekį ir man atrodo higieniškiau. Nors, turbūt, higienos ir ten, ir ten nelabai yra 😁

Kad jau paminėjau dozatorių - čia šepetėlis, kuriuo labai lengva paskirstyti produktą ant reikiamų zonų, bet reikia įprasti išspausti tiek priemonės, kiek reikia. Per savo neįpratimą iššvaisčiau nemažai produkto.

Turiu patį šviesiausią atspalvį 010 PORCELAIN, kuris yra labai gelsvo atspalvio ir ant rankos net išsklaidžius atrodo ryškiai per geltonas. Bet ant veido taip neatrodo - nežinau kur paslaptis, nes esu ganėtinai šviesi, bet tas gelsvumas dingsta. 

Maskuoklis išsilaiko puikiai, užfiksuotas nesubėga į raukšleles ir nedingsta dienos eigoje. Mano oda sausa, tad džiaugiuosi, kad jo formulė neišryškina išsausėjimų, o juos net užmaskuoja. Beje, neužfiksuotas maskuoklis nėra lipnus, todėl jei vengsite daug kosmetikos priemonių vistiek jį rekomenduoju - neerzins ir išsilaikys taip pat gerai.


Na, o čia rezultato nuotraukos. Matote kaip gražiai ir lengvai sulygino odos atspalvį? Idealus produktas kasdienai. Aš kasdien nenaudoju makiažo pagrindų, tad maskuoklį renkuosi vidutinio maskavimo - galintį sulyginti odos atspalvį ir pašviesinti paakius, bet ne sukuriantį barbės odą.

Rekomenduoju jį turinčioms sausą odą, naudojančioms mažai kosmetikos arba mėgstančioms natūraliai atrodantį makiažą. 

prieš
po
Kaina: 6,99eur (tikrinau Eurokos parduotuvėje)

4 komentarai

 1. ta prasme perskaičiau tavo įrašą po belekiek laiko ir pagalvojau, kad visai pasiilgau rašymo... hmm... :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, ne aš viena apsidžiaugčiau, jei peroksidinė blondinė grįžtų ��

   Panaikinti
  2. gal ir grįš. ne peroksidinė, bet kažkaip gal ir grįš :D

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.