Pribaigtukai: sausis ir vasaris

2020-03-09

Sveikos!
Vakar dieną pradėjau nuo super gerų emocijų - buvau apdovanota gėlėmis ir saldainiais 😁 tad su ta smagia gaida ir prabudusi noriu aptarti šių metų žiemos pribaigtukus. Jų nėra daug, tad sujungiau du mėnesius į vieną. Startuojam? 

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

#1-3 Elvital plaukų šampūnai
Apie juos nebėra ką pasakoti. Per visą bloginimo karjerą apie juos pasakojau kokį šimtą kartų 😁 gera kaina, puikiai plauna, nesausina. Tikrai kartosiu. 

#4 Prija plaukų šampūnas
Niekuo neišskirtinis, išskyrus kvapą. Prija kosmetika tokio nerealaus ir įdomaus kvapo, kad vakarais kartais atsuku turimų gaminių buteliukus ir uostau. Užsukit į apžvalgą, jei mėgstat įdomius kvapus. 

KŪNO PRIEŽIŪRA

#5 AVON kūno purškiklis
Radau vieną užsilikusį po darbo Avon kompanijoje. Sunaudojau kambario kvėpinimui - kūnui jie man nelabai, yra geresnių, bet patalpoms super. 

#6 RASA rankų kremas
Pagaliau sunaudojau! Geras kremas, bet atpratau naudoti kremus, tad net pati nustebau jį subaigusi. Gaila, kad nebegamina. 

#7 RASA dušo putos
Švelnios, kvapnios, minkštos. Idealios skutimuisi. Jei kažkur rasiu likučių būtent skutimuisi ir užsipirksiu. Super!

VEIDO PRIEŽIŪRA

#8 PALMER'S veido kaukė
Naudojau ją virš metų ir pagaliau sunaudojau. Žinot, kad ilgą laiką nenaudojau jokių kaukių - dėl to ir pradėjau savo ilgą iššūkį su tikslu visas sunaudoti. Ši nebloga, pašviesina odą, atgaivina, pravalo ir lengvai sudrėkina. Atlieka daug funkcijų, bet nei vienos tobulai, tad ją rinkausi tik tada, kai oda buvo graži ir reikėjo palaikyti, užgarantuoti esamą būklę. Bet turint problemų jos nesirinkčiau. 

#9 DRIU veido šveitiklis
Wow. Pirma mano pažintis su negrūdiniais šveitikliais buvo super. Pagaliau nebereikia odos kankinti bei pažeidinėti su grūdeliais - rinkoje yra puikių produktų, kurie atgaivina odą, pašalina negyvas ląsteles. Net sumažina spuogelių kiekį!

#10 NIVEA lūpų sviestas
Šiaip myliu Nivea lūpų priemones, ypač sviestus, bet šis su spalva neteikė jokio efekto. Gal net pasausino 🤦‍♀️ tad džiaugiuosi pabaigusi. 

#11 DIVUS vatos diskeliai
Pigūs, tvirti, ilgam užtenka vienos pakuotės. Man tik to ir reikia. Užsipirkau per Maximos grožio mugę, dar vieną ar dvi pakuotes turiu (pirkau gal aštuonias 😁). Kartosiu. 

#12 LE FONTE vatos pagaliukai
Pigūs, bet idealūs makiažo pataisymui. Kartosiu. 

#13-21 Vienkartinės veido kaukės
Čia jau neišsiplėsiu, visas esu aprašiusi veido kaukių iššūkių įrašuose. Tik pasakysiu, kad labiausiai susižavėjau Origins ir Ginseng Stem Cell - viena raminanti, o kita labai labai pagreitina žaizdelių gijimą. Nemeluoju, per naktį dingo išspaustų grožių žaizdos. 

Štai tiek tų mano pribaigtukų. Net pati save nustebinau jų kiekiu - seniai sunaudojau tiek mažai produktų. Prieš tai visai neblogai pamažinau kosmetikos kolekcijos kiekį, tad šiukšlių vis mažėja ir mažėja.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.