NYX On The Rise blakstienų tušas

2020-03-14

Labas!
Prieš kurį laiką dalyvavau NYX renginyje ir gavau maišą produktų testavimams. Daugumą jau išbandžiau, o apie kai kuriuos net ir nuomonę spėjau susidaryti. Vienas iš jų - NYX On The Rise blakstienų tušas, žadantis pakelti blakstienas ir suteikti joms apimties. 


Pakelkite savo lūkeščius su mūsų naujuoju On the Rise Volume Liftscara. Ši ultra - pigmentuota formulė pagauna ir padengia blakstienas juoda, matine spalva, pakeldama nuo šaknų ir padidindamą apimtį vos keliais potėpiais. Pristatome inovatyvią aplikatoriaus formą ir elastinę šepetėlio galvutę, kurios forma primena smėlio laikrodį ir yra ovali taip sukurdama dramą, intensyvę apimtį ir rimtą pakėlimą! Įrodymai: klinikiniame tyrime 95% dalyvių akimirksniu pastebėjo apimties padidėjimą ir 94% akimirksniu pastebėjo blakstienų pakėlimą nuo šaknų.
Man labai labai patiko tušo pakuotė. Rožinė, plona, ilga, daili - viskas, ko reikia 😁 ji patogi, užrašai dar nenusitrynė, tad ir kokybės netrūksta. 

Blakstienų tušo šepetėlis silikoninis, aštrokas. Aš labiau mėgstu nailoninius, minkštus, tad pradžioje žiūrėjau į jį skeptiškai, bet šepetėlis tobulas 😁 su juo neįmanoma išsitepti aplink akis, lengva pasiekti net mažiausias blakstienas, o kur dar puikus efektas mano trumpoms, tiesioms ir nematomoms blakstienoms. 

Sakysit, kad trūksta efekto? Man tai idealu, nes natūraliai esu lyg be blakstienų. Gyvai atrodo dar geriau, nes aš vis dar neišmokau teisingai nufotografuoti blakstienų tušo rezultatų. Esu įsitikinusi, kad merginos, kurias apdovanojo nuostabiomis blakstienomis, tušu džiaugsis dar labiau. 

Vienintelis tušo minusas - po kokių šešių valandų jis pradeda tepti paakius. Ne baisiai, nusivalo lengvai, bet kokiai kelionei arba ilgai dienai jo jau nesirinkčiau. Bet man dabar ir nereikia ilgesnio išsilaikymo, tad naudoju ir džiaugiuosi. 

Tušas nusivalo ganėtinai lengvai - šiuo metu naudoju Mixa micelinį vandenį ir nesiskundžiu sunkiu nusivalymu. Su dvifaziu ar aliejiniu valikliu tušas atšoka akimirksniu, todėl vakarais nereikia kankinti blakstienų ir gaišti laiko bandant nugramdyti likučius. 

Kaina: 13.49€ Douglas parduotuvėje. Jei neklystu, specializuotose NYX parduotuvėse kainuoja 12-13€, o kur dar dažnos nuolaidos. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.