Sausio mėnesio veido kaukių iššūkis. Rezultatai ir apžvalgos

2020-02-04

Labas!
Na, kaip jūsų sausis? Pirmą vasario darbo savaitę noriu pradėti duodama sau ir jums ataskaitą apie savo sausį ir papasakoti apie praėjusį mėnesio veido kaukes. Išsikėliau sau tikslą sunaudoti šešias - kaip man sekėsi? 

Pirmoji veido kaukė - Green Land veido kaukė su drakono vaisiumi. Kaukė, kurios kvapas nerealus, labai raminantis ir atpalaiduojantis. Ją rekomenduoja nuplauti po 15 minučių, bet aš laukiau valandą ir per tą laiką beveik viskas susigėrė. Na ir ką, kaukė tikrai neverta 3.45€ 😁 veikė panašiai, kaip mano naktinis kremas. Gal net silpniau, nes ją nusiplovus norėjosi dar šiek tiek maitinimo, o aš juk laikiau valandą. 

Tencel Ginseing Stem Ceel Mask. Mano paaaats didžiausias atradimas. Veido kaukė, kurios neradau pirkti Lietuvoje, bet jau planuoju užsisakyti iš ebay, nes niekada net nesvajojau apie tokį kaukės poveikį. Ji ne tik puikiai drėkina, maitina odą, bet ir padeda užgyti žaizdoms! Kai vėl pagerinau savo mitybą (vienas iš šių metų tikslų 😁), visi nešvarumai išlindo per odą. O aš nemoku nespausti visų blogybių, tad žaizdos tikrai gadino vaizdą. Bet vakare užsidėjusi kaukę ryte pabudau su dvigubai gražesne oda. Viskas taip greitai sugijo! Nerealu. 

Nature Republic veido kaukė su medumi. Niekuo neišsiskiria iš visos pasiūlos. Neblogai drėkino, šiek tiek pamaitino odą. Mano oda buvo šiek tiek pasausėjusi, tad sunormalizavo būklę, bet tą padaro dauguma kaukių. 

Deoproce veido kaukė su arklio aliejumi ir bulvių ekstraktu. Labai įdomi. Dėl to įdomumo ir užsigulėjo mano kolekcijoje 😁 bet galiausiai prisiverčiau išbandyti, nes sraigių sekretu anksčiau irgi šlykštėjausi, bet dabar jį kosmetikoje dievinu. Net pati auginu sraiges (beje, po jų šliaužiojimo ant odos ji tikrai švelnesnė, bet apie tai kitą kartą). Arklio aliejus man visai nieko, bet iš meilės gyvūnams pusės nenorėčiau tokių dalykų naudoti kosmetikoje. Nesu veganė, bet nu negaliu. 


Na ir liko dvi nesunaudotos kaukės - Biovene valomoji ir Origins raminanti. Abi susinaudos vasarį, nes po šimtadienio ir savaitgalio kelionės odai tikrai reikės ir valymo, ir raminimo 😁 

Pastebėjau, kad sunaudoju po 4 kaukes per mėnesį. Bet vasariui vistiek išsirinkau šešias, nes nenoriu pritrūkti. Taip pat bus savaitės atostogos, tad turėsiu daugiau laiko tepliotis su tepamomis kaukėmis, tad gal pavyks sunaudoti visas šešias ir pagaliau pabaigti pilno dydžio Palmer's kaukę? Pažiūrėsim. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.