CLINIQUE high impact blakstienų tušas

2020-02-01

Labas!
Savaitgalį praleisiu Kopenhagoje, tad ta proga nusprendžiau pakalbėti apie turbūt vienintelę travel size dydžio dekoratyvinės kosmetikos priemonę, kurią turiu. Tai - Clinique blakstienų tušas, žadantis prailginti blakstienas ir suteikti joms apimties. Ar jis vertas savo kainos? 


Populiariausias CLINIQUE tušas. Ypatinga polimerų formulė akimirksniu suteikia apimties, 36 % pailgina blakstienas ir pariečia jas net 26 laipsniais. Dėl išskirtinių ingredientų blakstienos išlieka minkštos ir sudrėkintos. Yra juodos ir rudos spalvos.

Kalbėsiu trumpai ir aiškiai. Tušas savo kainos nevertas. Ne, jis nėra blogas, bet 23 eurų už tokį produktą tikrai nenorėčiau mokėti. 


Pradėkime nuo šepetėlio. Jis tankus, visada aplipęs tušu (kad geriau matytųsi net padariau nuotrauką su blyksne 😁) ir gana didelis. Tušą turiu jau seniai, tačiau nei skystas, nei vos apdžiuvęs jis nesusinormalizavo ir visada produkto ant šepetėlio per daug. 

Efektas kasdienai mane tikrai tenkina - blakstienų nesulipina lyg voro kojyčių, atskiria, prailgina ir sutankina, bet aš mėgstu dar dramatiškesnį efektą ir man jo šiek tiek trūksta. Sunaudosiu, bet kitą kartą ieškočiau kažko ypatingesnio. 

Tušas nėra gero išsilaikymo. Vos papučia stipriau užsimerkti reikalaujantis vėjas, nurieda kokia ašara ar užkrenta lietaus lašelis ir jau galima džiaugtis pandos akimis 😀


Tiesa, vienas labai didelis pliusas yra tušo džiuvimo laikas. Pirmą kartą tušą atidariau turbūt rudens pradžioje ir jis tik vos vos pasausėjo. Bet taip mažai, kad jei nebandyčiau to sekti vardan smalsumo net nepastebėčiau. Todėl jei ieškot tušo kasdienai, nesuteikiančio dramatiško efekto, bet ilgam užtenkančio, tada investuoti verta. Bet jei norit kažko daugiau ir pigiau bei netingit keisti produkto dažniau - Essence turi geresnių 😁

Kaina Douglas parduotuvėse: 22,95 (šiuo metu taikoma nuolaida ir įsigyti galite už 16,06eur). 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.