PÈLE vaikiškos kepurės-šalmukai vaikams

2020-01-09

Labutis!
Šį įrašą skiriu visiems tėveliams, seneliams ir artimoje aplinkoje vaikų turintiems skaitytojams. Noriu pakalbėti apie šiltą, kokybišką, žaismingą ir labai stilingą šalmuką-kepurę vaikams iš PÈLE. Manau, kad mažiems vaikams ši kepurė tikrai patiktų 🤭


Pradėsiu nuo prekės išvaizdos. Mane pakerėjo tos mielos, nedidelės ausytės - meškučio ausytės. Tikiu, kad tai papirktų ir jūsų mažuosius. Vaikai nori žaismingumo, išskirtinių drabužėlių, o ne paprastos mėlynos kepurės. Beje, kad jau paminėjau spalvas, tai PÈLE turi tris šio šalmuko spalvas - pilką, rausvą ir smėlio. Man labiausiai patiko rausva, tačiau kadangi šį gėrį dovanoju berniukui, pasirinkau pilką. Nežinau kokių spalvų rūbelius turi mama, tad pasirinkau universalią ir prie visko derančią spalvą. 
O dabar pakalbėkime apie kokybę. Kepurės viduje - šilta, jauki medvilnė, kuri apsaugos ausis, galvą nuo šalčio. Juk žinote, kad daugiausia šilumos išeina per galvą? Per visas karines pratybas tuo įsitikinau - pusvalandis be kepurės ir jau šalta, o su kepure ir porą valandų išbudėt nesušalus galima. 

Yra apsiuvimas aplink veiduką, tad neprapūs vėjas ir vaikas bus apsaugotas visu 100%. 

Išpakavusi šalmuką neradau nei vieno siūlo, neapsiūto milimetro ar broko. O prieš dovanojant apžiūrėjau tikrai atidžiai. 

Šalmukus galima rinktis įvairių dydžių - jie tinka vaikams net iki 7 metų. 

Mocheros šalmukus galite įsigyti facebook puslapyje PÈLE čia

1 komentaras

  1. Ar norite taikos savo gyvenime, taip pat pavargote išgyventi nepageidaujamas traumas savo santuokiniame gyvenime. Dr Egwali yra čia tik tam, kad padėtų išspręsti tą chaosą ir sugrąžintų jūsų namams nesibaigiančią ramybę. Viskas priklauso nuo jūsų pozityvumo lygio ir nuo to, kaip esate pasiryžę įnešti pokyčių į savo gyvenimą, nes jie abu yra svarbūs vykdant šią pareigą, jis sutaupė daug, o aš esu vienas iš jų. Pasikalbėkite su juo šiandien ir turite begalę priežasčių vėl šypsotis .. Whatsapp / +2348122948392
    Paštu / dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.