PÈLE vaikiškos kepurės-šalmukai vaikams

2020-01-09

Labutis!
Šį įrašą skiriu visiems tėveliams, seneliams ir artimoje aplinkoje vaikų turintiems skaitytojams. Noriu pakalbėti apie šiltą, kokybišką, žaismingą ir labai stilingą šalmuką-kepurę vaikams iš PÈLE. Manau, kad mažiems vaikams ši kepurė tikrai patiktų 🤭


Pradėsiu nuo prekės išvaizdos. Mane pakerėjo tos mielos, nedidelės ausytės - meškučio ausytės. Tikiu, kad tai papirktų ir jūsų mažuosius. Vaikai nori žaismingumo, išskirtinių drabužėlių, o ne paprastos mėlynos kepurės. Beje, kad jau paminėjau spalvas, tai PÈLE turi tris šio šalmuko spalvas - pilką, rausvą ir smėlio. Man labiausiai patiko rausva, tačiau kadangi šį gėrį dovanoju berniukui, pasirinkau pilką. Nežinau kokių spalvų rūbelius turi mama, tad pasirinkau universalią ir prie visko derančią spalvą. 
O dabar pakalbėkime apie kokybę. Kepurės viduje - šilta, jauki medvilnė, kuri apsaugos ausis, galvą nuo šalčio. Juk žinote, kad daugiausia šilumos išeina per galvą? Per visas karines pratybas tuo įsitikinau - pusvalandis be kepurės ir jau šalta, o su kepure ir porą valandų išbudėt nesušalus galima. 

Yra apsiuvimas aplink veiduką, tad neprapūs vėjas ir vaikas bus apsaugotas visu 100%. 

Išpakavusi šalmuką neradau nei vieno siūlo, neapsiūto milimetro ar broko. O prieš dovanojant apžiūrėjau tikrai atidžiai. 

Šalmukus galima rinktis įvairių dydžių - jie tinka vaikams net iki 7 metų. 

Mocheros šalmukus galite įsigyti facebook puslapyje PÈLE čia

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.