Lovely Skin veido šveitimo aparatas

2020-01-16

Labutis! 
Noriu pakalbėti apie Lovely Skin veido šveitimo aparačiuką ir savo pastarųjų dienų nuotykius 😁 

Ir vakar, ir šiandien visą laisvą laiką aukojau apsipirkimui. Pavyko susimedžioti puikių laimikių - Akropolyje dabar milžiniškas išpardavimas, tad rekomenduoju ir jums užsukti, jei ieškot tobulos kokybės kelnių po 10€, batų, marškinių ir visų kitų rūbų už centus. Aš susimedžiojau batelius ir kelnes vos už 10€, vaikinas - nerealius juodus marškinius ir kelnes po 8€. Ir paltai vietoj 100-150€ vos po 50€, tad tikrai siūlau pagalvoti apie artėjantį pavasarį ar net kitą žiemą 🤭

Po daug daug nueitų žingsnių pasidariau odos SPA ir nusprendžiau papasakoti apie būtiniausią veido odos priežiūros žingsnį - šveitimą. Nenušveitus odos poros kimšis, per sausas ląsteles į naujas, sveikas nesiskverbs jokios maitinančios ar drėkinančios medžiagos. Mano kapiliarai ganėtinai aukštai, tad turiu vengti grubių šveitiklių, jei nenoriu, kad ateityje mano kapiliarai matytųsi, tad tenka ieškoti XXIa. sprendimų. Vienas iš jų - veido šveitimo aparatas iš Lovely Skin. 

Tai jau antrasis mano turimas aparatas, bet pirmasis man buvo per švelnus ir valė labai paviršutiniškai, tad nusprendžiau paieškoti galingesnio vakuuminio aparačiuko odos priežiūrai. Radau! 

Prie šio aparato buvo keturios skirtingos galvutės, keičiamos kempinėlės (ant jų susirenka nešvarumai) bei krovimo laidas. Aparatas kraunamas paprastu laidu, pasikrauna labai greitai ir baterijos laiko amžinai 😁 kroviau aparatą tik gavusi ir praėjus daugiau nei mėnesiui dažno naudojimo baterijos yra dar pusė. Dėl šios priežasties prietaisas puikiai tiks keliaujant - nereikia sukti galvos dėl krovimo. 

APIE ANTGALIUS:

Aš labiausiai mėgstu didžiausią, apvalų antgalį, su kuriuo ir atkeliavo aparačiukas. Elipsinį aparačiuką naudoju tik nosies krašteliuose, nes didelis ten jau netelpa. 

Na, o mikrokristalinį naudoju jau po visos procedūros, kad pagerinti kraujotaką ir švelniai pamasažuoti odą. 

Prietaiso valdymas super duper paprastas - vienas mygtukas skirtas įjungimui ir išjungimui, o spaudžiant pliusą arba minusą didėja arba mažėja siurbimo galia. Aš naudoju pačią stipriausią, nes turiu storą odą ir su silpniausiais beveik nėra efekto. 

Kad jau paminėjau efektą, tai apie jį ir pakalbėkime 😁 mano poros tikrai švaresnės. Jos nėra tobulai švarios, nes naudoju daug priemonių ir tarp jų yra poras kemšančių. Taip pat tai nėra kosmetologo paslaugos, tai - profilaktika. 

Siekiant geresnio efekto rekomenduoju naudoti po dušo arba veido šildymo garais procedūros - taip poros būna atsivėrusios ir vakuumas lengviau ištraukia nešvarumus. 

Reziumė: aparačiukas puikus odos švaros palaikymui, apsaugai nuo spuogelių (juk jie susidaro užsikimšus poroms), masažui ir kraujotakos gerinimui. Rekomenduoju!

Įsigyti galima www.lovelyskin.lt ❤ perkant dabar dar gausit rausvą konjac kempinėlę! Bet apie ją papasakosiu kitą kartą. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.