Gruodžio mėnesio pribaigtukai ir 2019 metų baigtų produktų apžvalga

2020-01-11

Labas!
Paskutiniai 2019m. pribaigtukai baigti, nufotografuoti ir liko galutinai pažiūrėti kiek visko sunaudojau per metus. Kitąmet tikiuosi sumažinti sunaudojamų didelio dydžio produktų kiekį ir sunaudoti visus turimus mėginėlius ir mažos talpos gaminius. Tad žiūrim ką turim?

PLAUKŲ ŠAMPŪNAI

163. L'Oreal Elvital Extraordinary Clay plaukų šampūnas
Myliu Elvital šampūnus, tad jų pas mane beveik visada yra. Šį kartą ieškojau agresyvesnio, stipresnio šampūno ir prisiminiau apie šį šampūną - jis tikrai netiks sausus plaukus turinčioms, bet jei jūsų plaukai dažnai riebaluojasi - rekomenduoju!

164. Nivea 2in1 Express
Lengvas, niekuo neypatingas šampūnas. Išplauna gerai, putoja gerai, nenuvylė. Kartočiau. 

165. Garnier Botanic Therapy
Visų laikų geriausiais bandytas šampūnas. Po jo plaukai tokie švelnūs, tokie minkšti, tokie kvapnūs! Pirkau jį dar vasarą ir taupiau 😁 nenorėjau, kad plaukai priprastų prie gero - sunku rasti ypatingą šampūną, po kurio naudojimo nereikia jokių kitų priemonių. 

166. Prija šampūnas
Gaila, kad turiu tik mažą dydį, nes nors jis nėra išskirtinis savo plaunamosiomis savybėmis, bet kvapu tai tikrai išskirtinis. Rekomenduoju. 

LŪPŲ PRIEŽIŪRA

167. The Body Shop lūpų balzamas
Šlamštas. Panaudojau vieną kartą, daviau pabandyti mamai ir sesei ir jos pasakė tą patį - mesk lauk. Jausmas toks, lyg tepčiau tikrą vazeliną, sumaišytą su vašku ir klijais. Fui. Tai antrasis mano naudotas TBS lūpų balzamas - pirmąjį bandžiau dar šeštoje klasėje, tad taip pat išmečiau. 

168. Nivea Lip Butter
Myliu Nivea Lip Butter su makadamijos aliejumi. Vasarą įsigijau visus sviestus, kuriuos galėjau rasti - rausvą, su avietėmis, su mėlynėmis ir su makadamijos sviestu. Visi lengvi, kasdieniai, tik su makadamija mano favoritas, bet jų neberandu Lietuvoje 😔 o būtent avietinis niekuo neišskirtinis nuo paprastų, bet kartočiau. 

169. Kiehl's lūpų balzamas
Stiprus, gerai drėkinantis, bet gana greitai įsigeria. Vien dėl to nekartočiau - baisiai jau neskalsus, o kai kainuoja tokį kosmosą, tai ačiū ne 😁

VEIDO KAUKĖS, MĖGINĖLIAI, VONIOS TABLETĖ

170. Garnier Hyaluton Shot veido kaukė
Drėkina, bet labiau tinka kaip profilaktinė priemonė, o ne sausos odos atstatymui skirta. 

171. Green Land veido kaukė
Labai gerai atgaivino odą! Vasarą tikrai kartosiu. 

172. Aldo Vandini veido kaukė
Alergizavo. 

173. L'occitane veido kremo mėginėlis
Stiprus, intensyvus, bekvapis - manau, kad jautriai, sausai odai tiktų puikiai. Norėčiau pilno dydžio. 

174. DE vonios tabletė
Myliu šias tabletes - užtenka pusės, kad visa vonia kvėpėtų, o vanduo suminkštėtų. Šis kvapas saldokas, atpalaiduojantis. Dar turiu imbierinių sausainių kvapo - labai džiaugiuosi, kad galiu kartoti!


Štai ir visi mano 2019-ųjų sunaudoti produktai. Net 174. Siaubas 😁 žinoma, daug ką naudojau ne viena, daug mėginėlių, kaukių ir kitų vienkartinių produktų. Šiemet ir toliau skaičiuosiu savo naudojamą kosmetiką - labai smalsu metų gale palyginti! 


1 komentaras

  1. Ar norite taikos savo gyvenime, taip pat pavargote išgyventi nepageidaujamas traumas savo santuokiniame gyvenime. Dr Egwali yra čia tik tam, kad padėtų išspręsti tą chaosą ir sugrąžintų jūsų namams nesibaigiančią ramybę. Viskas priklauso nuo jūsų pozityvumo lygio ir nuo to, kaip esate pasiryžę įnešti pokyčių į savo gyvenimą, nes jie abu yra svarbūs vykdant šią pareigą, jis sutaupė daug, o aš esu vienas iš jų. Pasikalbėkite su juo šiandien ir turite begalę priežasčių vėl šypsotis .. Whatsapp / +2348122948392
    Paštu / dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.