B Ambero | papuošalai iš juodojo gintaro karoliukų

2020-01-02

Sveikutės!
Šiandienos įrašo žvaigždė - B Ambero papuošalai iš gintaro karoliukų. Asmeniškai aš visą gyvenimą buvau prieš gintaro papuošalus - man jie asocijavosi su pajūryje parduodamais vėriniais, kurie visą vaikystė man varė siaubą 😁 ir tik visai neseniai pamačiau, kad pas mus, Lietuvoje, galima įsigyti labai gražių papuošalų su gintaro detalėmis. Minimalistinių, dailių, prie visko derančių. 


Šie papuošalai yra unisex - tinka ir vyrams, ir moterims, ir vaikams. Įdomu tai, kad jie sukurti iš perdirbto Baltijos jūros gintaro. Juk žinote, kad tų smulkių, trupinukų dydžio gintarų nelabai kur panaudosi, o ši technologija leidžia nešvaistyti gamtos duodamų medžiagų ir jas panaudoti labai gražiam tikslui.

Papuošalai apjungia pirmapradę gintaro prigimtį, modernią šių dienų technologiją, unikalias gintaro savybes.Pakalbėkime apie gintaro savybės. Ne paslaptis, kad tai vienintelis šiltas ir labai lengvas akmuo. Net ir didžiausi gintaro gabalai yra tikrai lengvi, o tai didelis privalumas tiems, kurie nemėgsta arba negali nešioti sunkių papuošalų. Pavyzdžiui, aš negaliu nešioti sunkių auskarų dėl diskomforto - nuolatos jaučiuosi taip, lyg mano ausis kažkas plėšytų. O gintaro gaminiai leidžia to išvengti.

Kiti gintaro privalumai:
  • Ramina
  • Gerina nuotaiką
  • Padeda sergant astma, turint skydliaukės, sąnarių sutrikimų
  • Ramina vaikus, kuriems kalasi pirmieji dantukai


Ieškantiems minimalistinių, unikalių ir prie visko derančių gintaro papuošalų rekomenduoju užsukti į B Ambero - čia tikrai rasite puikią kokybę ir malonų aptarnavimą. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.