Šventinis tvarkymasis | Rudens pribaigtukai | BLOGMAS'19

2019-12-03

Labas!
Šiandien trečioji advento diena, tad, kaip ir žadėjau, atskubu su viena iš skaitomiausių temų - pribaigtukai. Šį kartą sudėjau visus rudenį pabaigtus produktus. Taip pat papasakosiu ir apie šventinį tvarkymąsi bei šiokius tokius tvarkymosi tikslus, tad kviečiu skaityti!

KALĖDINĖ KNYGA: Julia Sand "Kalėdų stebuklas"


PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

142-143. BATISTE sausi plaukų šampūnai
Labai myliu, jau užsisakiau pakartojimą. Manau, kad visos žinote kodėl - visada būna ekstra situacijų, kai nespėjame išsiplauti plaukų ir reikia atrodyti tvarkingai. Tokiose situacijose Batiste nepakeičiama.

144. NOUGHTY nenuplaunamas plaukų kondicionierius
Nuplaunamas priemones labai tingiu naudoti, todėl jau ne pirmus metus pagrinde naudoju įvairius purškiklius. Noughty kondicionierius vienas iš tų įsimintinesnių - padeda iššukuoti, glotnina, maloniai kvepia ir nuramina įsielektrinusius plaukus. Žiemą ir rudenį tai daugumos merginų problema 😁

145. GREEN FEEL'S plaukų kaukė su kokosais
Oficialiai dažniausiai kartota plaukų kaukė ir pati geriausia iš pigiausių. Ji patenka į mano visų laikų top 5, todėl ne nuostabu, kad jau dabar kartoju. Kaukė suglotnina, pamaitina plaukus, iš sausų galiukų padaro kažkokį stebuklą. Kartosiu dar ne kartą.


146. BY PHASE plaukų šampūnas
Ok, jei praeitą kartą kalbėdama apie šį šampūną jį gyriau, tai dabar taip entuziazmu netrykštu. Pradžioje jis plauna tikrai gerai, bet mano plaukai po vienos pakuotės priprato, todėl teko šį šampūną naudoti pakaitomis su rimtesniais, aršesniais šampūnais. Kasdienei priežiūrai gerai, bet reikia kaitalioti su stipresniais produktais ir man tai nepatiko, yra geresnių. Bet dėl kainos ir kiekio neatmetu galimybės kartoti. 

147-148. L'OREAL ELVITAL plaukų šampūnai
Kartojami daug metų, geri, nenuviliantys. Nėra ką daugiau ir pasakoti, atsiverskit bet kuriuos pribaigtukus ir rasit tą patį apie visus Elvital šampūnus 😀


VEIDO IR BURNOS HIGIENA

149. L'OCCITANE aliejinis makiažo valiklis
Rudenį jis man labai labai patiko. Vasarą norėjosi gaivesnio produkto, bet pašalus papildomai drėkinti odą tiesiog idealus sprendimas. Valiklis gerai nuvalo makiažą, yra labai skalsus (naudojau net pasibaigus rekomenduojamam galiojimo laikui, nes nepakeitė savo savybių - tiesiog nespėjau pabaigti laiku), o kai valiklio užtenka daugiau nei pusei metų ir tų 20 eurų negaila. Išbandykit. 

150. SOSKIN dieninis veido kremas
Lengvas, gerai drėkinantis veido kremas, kurio likučius baigiau dar rugsėjį. Vasarai buvo pats tas - nei per daug, nei per mažai. 

151. ECODENTA dantų pasta su papajomis
Keisto skonio pasta, bet man patiko. Gal šiek tiek trūko gaivumo jausmo, bet taip pat neatmetu galimybės pakartoti, ypač žiemą (žiemą mėgstu mažiau aštrias dantų pastas).

152. CLINIANS micelinis vanduo
Pernametinis Eurokos advento kalendoriaus laimikis. Na gerai, prisipažinkit, ar yra bent vienas žmogus, kuriam tinka šis produktas? Kiek skaičiau, jis visas alergizuoja. Net mane, nors kosmetika man alergiją sukėlė tik kokius du kartus per visą bloginimo laikotarpį, o aš net per nerašymo pertrauką per savaitę išbandydavau bent vieną naują produktą. Tad šį micelinį vandenį po pirmo pabandymo pasilikau makiažo stalo organiser'ių valymui - tam jis pasiteisino kuo puikiausiai. 


VEIDO KAUKĖS, DEKORATYVINĖ KOSMETIKA IR KITOS SMULKMENOS

153. ESSENCE blakstienų tušas
PR produktas, kurio taip ir neaprašiau. Iš vienos pusės jis man patiko, nes sukūrė visai neblogą kasdienį efektą, gerai išsilaikė, bet iš kitos - šepetėlis per didelis ir tušas greitai išdžiuvo. Ieškančioms tušo kasdienai už kelis eurus rekomenduoju, bet norinčioms drama efekto ir ilgo naudojimo laiko net nepatariu žiūrėt į jo pusę. 

154. DIVUS vatos diskeliai
Seniai seniai vykusių Maxima grožio dienų laimikis - tada už centus prisipirkau šių vatos diskelių, dar dabar turiu tris pakuotes. Diskelius naudoju retai, pagrinde nagų lako ir tušo valymui. Vis planuoju užsisakyti daugkartinius diskelius makiažui (žinau, žinau, turiu nano šluostę, bet kas gi bandys valiklius ir jums apie juos pasakos? 😁) ir šiuos pasilikti tik nagų lakui. O šie tikrai neblogi. 

155. MARGARITA drėgnos servetėlės
Pirkau prieš kelionę į Londoną, bet dėl reto naudojimo man jų užteko ilgam laikui. Tai kažkam pavalyti, tai rankų higienai, kai nebuvo kur jas nusiplauti. Kartosiu. 

156. GARNIER veido kaukė su vit. C
Nežinau, kažkokios pilnos nuomonės nesusidariau. Turiu dar vieną, planuoju apžvalgą, tad palaukit užtikrintos informacijos. 

157. Veido kaukė
Seniai seniai pirkta Eurokos parduotuvėje ir tik neseniai prisiruošiau išbandyti. Ji valomoji ir efektas mane nustebino - mokėjau centus, o oda tikrai atrodė švariau. Gilaus valymo nebuvo, bet vidutinio sulaukiau. 


KŪNO PRIEŽIŪRA

158. BODY X dušo želė
Nebrangi, gerai plauna, vidutiniškai putoja, skaniai kvepia. Norėčiau, kad putotų geriau, bet šiaip vertinčiau stipriu aštuonetu. 

159. DIDIER LAB gelinio nagų lako valiklis
Puikus! Nuima laką labai greitai ir nesudėtingai. Bėda ta, kad aš gelinio manikiūro namuose nesidarau, nes nemoku gražiai lakuotis nagų, todėl likučius sunaudojau paprasto lako valymui. Suėjo puikiai 😀

160. GARNIER antiperspirantas
Produktas, kuris man ir patiko, ir nepatiko. Patiko savo gerumu, kovojimu su prakaitavimu ir jo kvapu, bet nepatiko, nes tai bekvapis produktas. Dievinu dezodorantų, antiperspirantų kvapus, todėl mano jausmai šiam gaminiui dvejopi. 

161. REXONA antiperspirantas
Vidutinybė. Rudeniui neblogai, bet vasarai ar intensyviai dienai nesirinkčiau. 

162. RASA dušo putos
Skalsios, nuostabaus kvapo, labai gerai putoja ir puikiai plauna. Super!


GRUODŽIO TIKSLAI

Kaip jau turbūt pastebėjot, paskutiniu metu sunaudoju daug mažiau kosmetikos. Ir ypač veido kaukių, kurių turiu labai daug. Šį mėnesį noriu vėl įprasti naudoti kaukes ir nebetingėti tą daryti, tad išsikėliau sau tikslą sunaudoti 7 (viena padalinta į dvi dalis, tad norimų sunaudoti kaukių turiu 8 kartams) vienkartines veido kaukes, pabaigti vieną daugkartinę (jos liko porai kartų) ir vėl naudoti kūno bei rankų kremus. Tačiau pagrindas - veido kaukės. 

Nufotografavau tas vienkartines kaukes, kurias noriu pabaigti ir pabaigusi pažadu apie visas parašyti išsamų palyginamąjį įrašą. Dabar nebus kur dingt, turėsiu naudoti! 😁


Šį tikslą išsikėliau ne tik dėl to, kad noriu pabaigti kosmetikos perteklių, bet ir dėl to, kad jau gerą savaitę kasdien sąžiningai tvarkausi kambarį ir atsisakau visko, ko man nereikia. Kasdien susitvarkau po mažą dalį (pirmą dieną tvarkiausi tai, kas yra ant darbo stalo, antrą - kas jo stalčiuose, trečią - kas lovoje, ketvirtą - kas ant spintos ir pan.), kad galėčiau blaiviai mąstyti ir tai netaptų darbu. Jau išmečiau 7 didelius šiukšlių maišus nereikalingų, nenaudojamų daiktų ir kambaryje jau tapo lengviau kvėpuoti, tad kas bus man baigus? 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.