Prija kosmetika | BLOGMAS'19

2019-12-10

Sveikos!
Noriu pakalbėti apie dar vieną nuostabią dovanų idėją. Ji skirta tiems, kurie mėgsta neįprastus, žiemiškus kvapus arba domisi kosmetika viešbučiams. Arba ir tiems, ir tiems. Prija - tikrai unikalių kvapų kosmetika, kuri neabejingais paliks daugelį. Skamba kaip reklamos tekstas, bet nemeluoju jums, galit patys įsitikint sudalyvavę konkurse (apie jį žemiau) 💓


Pavargot nuo vanilės, kavos, gėlių ir vaisų kvapų? Žinokit, čia tikra atgaiva nuo jų. Turiu Prija kosmetikos ir dideliuose, ir mažuose butelaičiuose, bet net mažiausius kiekius taupau 😁

Pradėsiu pasakoti ne pagal eiliškumą naudojant, bet pagal tai, kaip produktai sustatyti nuotraukose. 

Pirmasis produktas - kondicionierius, kvepiantis graikiškais riešutais. Jo poveikis nėra super duper išskirtinis - puikus kasdienai, bet kaukėms neprilygsta. Sušvelnina plauką, bet nepaverčia jo šilkiniu. Bet kaip kvepia!

Masažinis kūno losjonas su kiparisų eteriniu aliejumi ganėtinai skystas, ilgokai geriasi - bet juk to ir reikia iš masažinio losjono, tiesa? Drėkina vidutiniškai, bet malonus kvapas tikrai leidžia atsipalaiduoti.

Blizgios vonios putos su ženšeniu. Šiek tiek pabijojau tų blizgučių, tačiau iš kart šoku prie reikalo - ant kūno jie nelieka, vonios šveisti paskui nereikia. Tik putos ir pats vanduo šiek tiek atspindi šviesas ir gražiai atrodo 😁 vonios putos tikrai padeda atsipalaiduoti - gal dėl kvapo, gal dėl kažkokio kito poveikio, bet pats efektas man patiko. Ir vėl, galiu girti kvapus, bet to niekada nebus per daug.


Dušo želė - šampūnas su ženšeniu. Dviejų paskirčių produktus mėgstu naudoti vienai paskirčiai - šiuo atveju tik kaip dušo želę. Šiuo klausimu produktas pasitarnavo puikiai - šio mažyčio buteliuko man užteko vos 1/10 (specialiai matavau su liniuote, kad nepameluoti 😀), kad nusiprausčiau. Puikiai putoja labai skalsus, ir vėl tas kvapas. Bet smalsumo vedama pabandžiau ir kaip šampūną. Nieko ypatingo, bet savo darbą atlieka. Dėl skalsumo kelionėse mielai pabaigsiu likutį. Maža paslaptis apie mane - mėgstu pasilikti mažų dydžių pakuotėse esančius likučius keliems kartams - puikiai pasitarnauja savaitgalio išvykoms arba kai namuose baigiasi tam tikros rūšies produktai.

Plaukų šampūnas su rukolos ekstraktu. Mm, iš šio šampūno kvapo tikėjausi mažiausiai, bet gavau turbūt daugiausiai 😁 labai skaniai kvepia. O kaip šampūnas jis man puikiai tiktų kasdienai, bet daug nesitikėkit - nei jis labai drėkins, nei giliai plaus. Toks visiškai kasdienis.

Kūno kremas su vitaminu E. Nerealus! Jis gana tirštas, todėl tokia pakuotė nelabai tinka kūno kremui, bet jis labai greitai susigeria ir neblogai drėkina. Saugau kelionėms! Jose reikia patikimų, greitai susigeriančių kremų. 


Na, o Facebook puslapyje "Burunduko blogas" galite laimėti šį kelioninį Prija kosmetikos rinkinį, tad nepasikuklinkit, sudalyvaukit 😊 produktai verti dėmesio vien dėl kvapo.


Prija kosmetiką įsigyti galite čia: www.higienaverslui.lt/prija

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.