Ne žuvį, o meškerę | taupyklė iš Svajonių dėžutės ❤ | BLOGMAS'19

2019-12-11

Labas! 
Tęsiu savo įrašų apie dovanas maratoną. Šiandienos tema - taupyklės! Kai žiūriu populiariausių dovanų sąrašus, juose man trūksta taupyklių. Kodėl visi renkasi žvakes, nenaudingus šventinius puodelius, bet nedovanoja taupyklių? Juk dabar jų yra tokių nuostabių! Rankų darbo, su norimais užrašais ir nuotraukomis, daromų individualiai. 


Mano turima taupyklė yra iš Svajonių dėžutės. Tvirta, kokybiška, graži - daugiau nieko nereikalauju. Nuotrauką ir tekstą galėjau pasirinkti pati - tai didelis privalumas, nes ne visada rasime tai, ko norime. 

Taip pat galima rinktis ir rėmelio spalvą. Man labiausiai patiko balta - tokios spalvos dominuoja mano grožio kampelyje, kuriame ir gyvena taupyklė. 

Beje, nenorintiems ieškoti nuotraukų turiu puikią naujieną - galima trumpai apibūdinti savo idėją ir tik laukti rezultų.

Taupyklės kainuoja po 15€, bet galima įsigyti ir jau vietoje esančių taupyklių vos už 12€. Rankų darbo taupyklė už 12€? Pigiau nerasit. Patikėkit, žinau ką sakau,  nes ilgai ieškojau tokios taupyklės. 


Mano lūkesčiai buvo aukšti - norėjau gražios ir neatidaromos, kad galėčiau taupyti tol, kol susitaupysiu norimam dalykui. Tai užtruks ilgai, nes, kaip matot, noriu kelionės aplink pasaulį 😁 užtektų ir mėnesio-dviejų trukmės kelionės bent po Ameriką , o tai brangu. Dėl šios priežasties reikėjo dar ir neatsidarančios taupyklės. Neturiu valios ir visi mano taupomi pinigai greitai būna išleidžiami. Taupyklė be atidarymo, todėl tinka ne tik tokiems kaip man, valios neturintiems žmonėms, bet ir vaikams. 

Neseniai man kilo tokia įdomi mintis 😁 Aš būčiau labai laiminga, jei nuo gimimo turėčiau savo neatsidarančią taupyklę ir baigusi mokyklą turėčiau kažką ateičiai. Gal tai idėja jums? 

Taupykles įsigyti galima Facebook puslapyje "Svajonių dėžutės" ❤

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.