Sausos odos pirmoji pagalba: veido emulsija su sraigių sekretu ir penkiais aliejais | Chamos Acaci

2019-11-29

Labutis!
Prasidėjo mano kova su sausa oda - vos tik nukrenta temperatūra, aš tepliojuosi kremais, serumais, aliejais kaip išprotėjusi 😀 vasarą iš www.koresana.com gavau Chamos Acaci veido emulsiją su sraigių sekretu ir penkiais aliejais, bet tada pabandžiusi iš kart dėjau į stalčių iki žiemos - gerą daiktą reikia naudoti tada, kai reikia, o ne tada, kai norisi 😀


Tinka visų tipų veido odai. Skirta intensyviam odos būklės atstatymui, drėkinimui, maitinimui. Ypač efektyvi, apsaugant odą nuo šalčio. Didelės koncentracijos veido emulsija, kurios pagrindą sudaro sraigių sekretas ir penki augaliniai aliejai, efektyviai pagreitina ląstelių atsinaujinimą, didina odos elastingumą, užkerta kelią senėjimo procesams odoje.


Veiklieji komponentai:

Sudėtyje esantys natūralūs augaliniai aliejai – putonių, abrikosų kauliukų, alyvuogių, makadamijos ir vynuogių kauliukų – didina audinių stangrumą ir sulaiko drėgmę odoje. 

Unikali emulsijos formulė – sraigių sekretas regeneruoja odą, o aliejai suteikia jai elastingumo ir sulaiko drėgmę odoje. Sraigių sekreto dėka priemonė greitai įsigeria į odą, nėra riebumo pojūčio. 

Veido emulsija su sraigių sekretu ir aliejais pasižymi priešraukšliniu poveikiu, taip pat tai efektyvi odą jauninanti priemonė. 

Putonių sėklų aliejus, esantis emulsijos sudėtyje, gaunamas iš baltosios putonės. Putonių sėklose būna 20-30% aliejaus. Putonių aliejus yra ypatingai stabilus, nes virš 98% jo riebalų rūgščių yra ilgagrandinės. 

Putonių aliejus plačiai naudojamas kosmetiniuose preparatuose, nes yra stabilus, tepus ir gerai laikosi odos paviršiuje. Kitos teigiamos savybės yra drėkinamasis poveikis, neriebus jutimas liečiant, geras maišumas su kitais kosmetikoje naudojamais aliejais. 

Naudojant veido emulsiją su sraigių sekretu, oda bus apsaugota visas 24 valandas!


Emulsija supilta į storo, matinio stiklo buteliuką su minimalistiniais užrašais - ant makiažo stalo atrodo nerealiai. Smulkmena, bet mėgstu, kai mano kosmetikos kampelis tvarkingas ir niekas nerėžia akies, todėl jau čia dedu pliusą. 

Emulsija dozuojama su stikline pipete. Pirmą kartą pabandžiusi labai nustebau, nes pipetė įsiurbia labai mažai emulsijos, bet kai užtepiau ją ant veido supratau, kad jokia čia ne problema, o kaip tik didelis privalumas. 

Skystis baltas, labai tirštas, aliejingas, nežinodama jį ir pavadinčiau aliejumi. Štai ir priežastis kodėl emulsija laukė žiemos - vasarą ji per sunki net sausai odai, bet žiemą ideali! Vakare užsitepusi mažą lašelį ant drėgnos odos ryte prabundu su labai gražiai atrodančia oda - jos netempia, nėra jokių šerpetojimų, oda putli ir sveikai atrodanti. 

Emulsija labai skalsi - juk dėl riebumo reikia vos mažo lašelio, dažniausiai net pipetės nespaudžiu, o nuvalau tai, kas yra ant jos. Per du mėnesius naudojimo išnaudojau tarp pusės ir trečdalio buteliuko!

Produktą naudoju du kartus per savaitę, nes man to visiškai užtenka. Gal kai lauke bus tikras, rimtas minusas, emulsija pakeis veido kremą, bet dabar tą daro tik du kartus ir man to užtenka! 

Šį stebuklingą produktą įsigyti galite www.koresana.com vos už 17 eurų! Įprasta kaina 24 eurai, tad nuolaida tikrai puiki. 


Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.