Bellaoggi kosmetika - ar verta jūsų dėmesio? | lengvas kasdienis makiažas

2019-11-25

Labas!
Savaitę noriu pradėti su naujienomis savo kosmetinėje. Jau ilgą laiką jas testuoju, myluoju ir nuomonė nepasikeitė nuo pat pirmo pabandymo. Bellaoggi kosmetika man nebuvo girdėta iki tol, kol nepamačiau jos Eurokos parduotuvėse, todėl bandyti neturint jokių lūkesčių buvo nepaprastai įdomu. Kviečiu skaityti! 😍


Pradėjau nuo makiažo pagrindo "FEEL PERFECT". Šviesiausia spalva - 01 Sand, tad tas žodinis pavadinimas man nedavė ramybės. Visada naudoju Fair, Light atspalvius, nes esu ganėtinai šviesi. Bet Sand man tiko puikiai! Keistokas žymėjimas, tad rinkinės pagal numeriukus. 

Kreminis pagrindas vidutinio tirštumo, bet labai lengvai sklaidosi su kempinėle, maskuoja vidutiniškai, neapsunkina odos ir išsilaiko visą dieną. Nemeluoju. Man apsitrynė tik skruostikauliai, bet juos visada liečiu su rankomis, nes mėgstu remti veidą 😁


Lūpų dažai ir makiažo pagrindas

Antras žingsnis - veido fiksavimas. Pastaruoju metu naudojau tik birias pudras, bet atėjus rudeniui supratau, kad man labai trūksta kompaktinės pudros su veidrodėliu - ir automobilyje makiažą pataisyt lengviau, ir kelionėse patogiau. Todėl išsirinkau "FEEL NUDE" kompaktinę pudrą, kurios atspalvis 001 Porcelain. 

Pudra matinė, bet neišsausina mano ir taip sausos odos, jos netraukia, neparyškina išsausėjimų. Tai ta reta kompaktinė pudra, kurios nesimato ant veido, todėl jei ieškot kažko super-duper-ultra maskuojančio, ji netiks. Bet man kasdieniam makiažui ideali! 


Kai veidas jau minimaliai paruoštas, čiumpu M - USE akių vokų šešėlių paletę. Mano atspalvis - 001 Nude Temptation. Nieko nenustebinau savo pasirinkimu, nes dievinu rausvų atspalvių makiažus bei švelnius blizgučius ant viršaus. Spalvos labai pigmentuotos, minkštos, todėl ir čia jokio nusivylimo. Byra tik pati pirma, bazinė spalva, tačiau jos kasdienai nenaudoju - mėgstu su matine rožine suformuoti akies linkį, o su vidurine, šviesia ir labai blizgia pabrėžti judrųjį voką. 

Šešėliai atlaiko visą dieną! Be jokio pagrindo, tik su kremine pudra.


Kompaktinė pudra ir akių šešėlių paletė

Akių makiažą užbaigiu su priemone, iš kurios tikėjausi šiek tiek daugiau. Tai - BELVEDERE DRAMA EFFECT blakstienų tušas. Jį rinkausi tik dėl smėlio laikrodžio formos, nes beveik visi mano favoritiniai tušai yra būtent tokios formos. Bet šis tušas nesuteikia daug apimties, o tik prailgina blakstienas ir jas šiek tiek sulipina. Išsilaiko puikiai, bet efektas man ne prie širdies. Jei tokį mėgstate - valio, tušas jums tikrai tikrai patiks, bet aš mėgstu tikrą "drama effect" 😁


Na ir visą savo makiažą užbaigiu švelniai padažydama lūpas. Šaltuoju metų laiku ieškau priemonių, kurios ne tik pabrėžtų lūpas ir atkreiptų į jas dėmesį, bet ir drėkintų. Tam puikiai tiko TENTAZIONE JUICY lūpų balzamas su spalva. Išsirinkau pirmąjį atspalvį, tačiau man jis pasirodė šviesus, abrikosinis. Gerai tai, kad čia lūpų balzamas, o jie nebūna pigmentuoti. Realiai ant lūpų matosi tik blizgumas ir lengvas pašviesėjimas, tačiau jaučiasi ir lengvas drėkinimas. 

Lūpų balzamas greitai nusivalgo, bet kasdienai, kai reikia pasidažyti be veidrodžio arba lengvai sudrėkinti lūpas, jis idealus. Manau, kad mano namuose ilgai neužsibus ir susinaudos 😀


Iš penkių išbandytų priemonių drąsiai rekomenduoju keturias, penktąją (blakstienų tušą) rekomenduoju toms, kurios tikisi aprašyto efekto, tačiau jo kokybė gera. Man net keista, kad Bellaoggi kosmetika nėra tokia populiari! 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.