Kiek kainuoja kasdienė kosmetika?

2019-10-03

Labas!
Salomėja iš venividi.lt neseniai parašė labai įdomų įrašą - "Mano mėgstamiausios kasdieninio makiažo priemonės ir kiek kainuoja dažytis". Paskaičiau, atsidariau makiažo stalo stalčių ir nusprendžiau, kad po ilgos pertraukos būtų smagu papasakoti apie savo naujas (ir ne tik) mėgstamiausias kosmetikos priemones ir kartu nuspręsti kiek gi tas dažymasis kainuoja mano atveju. 


Kaip ir Salomėja, kalbėsiu tik apie kasdien naudojamas priemones. Tiesa, dažnai visai nesidažau arba tik paryškinu blakstienas tušu, bet vistiek turiu greitą, lengvą kasdienio makiažo rutiną toms dienoms, kai ryte turiu daugiau laiko. Išrinkau po du kiekvienos kategorijos favoritus - a variantas pigesnis, o b - brangesnis. Paryškinau tą, kuris man patinka labiau.

Beje, paspaudus ant priemonės pavadinimo nukeliausit į mano rašytą apžvalgą (jei ji yra). 

Pradedam?


KREMINĖ PUDRA

1a.  “Gosh” kreminė pudra “Foundation Plus+”. Šios pudros atspalvis man tinka tik vasaros metu, tad dar baiginėju. Tiesa, ji tikrai mano favoritė iš drug store gaminių - neišryškina išsausėjimų, gerai laikosi, neblogai maskuoja, netepa drabužių. 
Kaina be nuolaidų: 16,5eur. 

1b. "Clinique" makiažo pagrindas-maskuoklis "Beyond Perfecting". Tai antra mano mėgstamiausia pudra, kuri, deja, taip pat yra to vasarinio atspalvio. Visas kitas subaigiau/pardaviau prieš vasarą, kai valiausi savo kolekciją (stalas sunkiau užsidarinėjo, viskas į jį netilpo, tad teko susimąstyti). Pudra tobula - lengvai dengiasi, gerai maskuoja, idealiai išsilaiko. 
Kaina be nuolaidų: 41,95eur.


MASKUOKLIS

2a. "Catrice" maskuoklis "Camouflage". Visiška legenda, daugelio mėgstamiausias kasdienis maskuoklis - lengvas, gerai maskuoja, nebrangus, skalsus. 
Kaina be nuolaidų: 3,59eur.

2b. "Revolution" maskuoklis "Conceal & Define". Dar viena legenda - stiprus maskavimas, net 12 atspalvių Lietuvoje, nebrangus. Tiesa, jis labai greitai pasibaigia - man mėnesiui reikia 1-2 pakuočių.
Kaina be nuolaidų: 5,99eur.


FIKSUOJANTI BIRI PUDRA

3a. "Gosh" biri pudra "Prime'N Set". Šią birią pudrą pabaigiau visai neseniai, tačiau ji mano mėgstamiausių sąrašo viršuje, todėl negaliu neįtraukti į sąrašą (ypač kai planuoju įsigyti tą pačią pudrą, tik su hialurono rūgštimi arba atsparią vandeniui). Pudra puikiai fiksavo, neišryškino sausų vietų, nešvietė baltai. 
Kaina be nuolaidų: 15,9eur.

3b. "Too Faced" biri pudra "Born This Way". Pabaigusi aukščiau aprašytą pudrą atsidariau "Too Faced" ir įsimylėjau 😁 nesausina, išsilaiko visą dieną, lengvai aplikuojasi. Puiki fiksuojanti pudra, kuri, beje, nėra tokia jau ir brangi. 
Kaina be nuolaidų: 24,79eur


BRONZERIS

4a. "Revolution" bronzeris "Ultra Bronze". Šis bronzeris man kiekvieną kartą patinka vis kitaip - vieną dieną jis mane stebina lengvu išsisklaidymu, kitą dieną sukrenta plėmais. Tačiau dažniau pasiskirsto tolygiai. O jį visada dievinu dėl šalto tono atspalvio - nemėgstu ryžų bronzerių. 
Kaina be nuolaidų: 6,49eur.

4b. "Physician's Formula" bronzeris "Butter Bronzer". Dar viena visų mylima legenda, kurią tirkai kartosiu, kai pabaigsiu. Kaip matot, jau matosi dugnas - ne veltui, jį naudoju dažniausiai ir net kai dažausi tik tušu kartais mėgstu perbraukti per skruostus ir bronzeriu. Vasarą beveik nesidažiau, bet tikrai galvojau, kad jei dažysiuos jos metu ir pabaigsiu šį gėrį 😀
Kaina be nuolaidų: 15,9eur.


AKIŲ ŠEŠĖLIAI

5a. "Colourpop" akių šešėlių paletė "Yes, Please". Šilti, rudeniški atspalviai - tai buvo mano mėgstamiausia paletė, kol nebuvo išleista apačioje minima. Puiki pigmentacija, gražios spalvos, geras išsilaikymas - jau po truputį laukiu lapkričio 29d., kol bus Black Friday - "Colourpop" kasmet dovanoja nemokamą siuntimą, todėl įsigysiu "Sweet Talk" paletę. 
Kaina be nuolaidų: 14,07eur.

5b. "L'Oreal" akių šešėlių paletė "Cherry My Cherri". Visų laikų favoritė, ypač rausvi atspalviai. 
Kaina be nuolaidų: 19,9eur.


BLAKSTIENŲ TUŠAS

6a. "Essence" vandeniui atsparus blakstienų tušas "I Love Extreme". Nuo liepos mėnesio vidurio naudoju šį tušą ir esu įsitikinusi, kad jį kartosiu. "Essence" ir "Maybelline" tušai mano mėgstamiausi, bet pirmieji daug pigesni ir tikrai ne prastesni, todėl dažniausiai visada tokį turiu po ranka. O šis dar ir atlaiko rudens lietų. 
Kaina be nuolaidų: 3,09eur.

6b. "L'Oreal" blakstienų tušas "Bambi Eye False Lash". Šis tušas yra sezono naujiena - gražiai prailgina blakstienas, lengvai jas atskiria, užriečia. Neblogas. 
Kaina be nuolaidų: 14,99eur.


LŪPŲ DAŽAI

7a. "Essence" lūpų dažai "Colour Up! Shine On!". O jau kokie kreminiai, kokie drėkinantys, kokie blizgūs 😀 vieninteliai lūpų dažai, kuriuos kažkada pabaigiau ir kartojau! Tai daug pasako.
Kaina be nuolaidų: 2,59eur.

7b. "Maybelline" aliejiniai lūpų dažai "Shine". Dar vieni minkšti, aliejiniai, malonios tekstūros lūpų dažai. Naudoju metus ir naudosiu dar tiek pat 😀
Kaina be nuolaidų: 9,83eur.


Skaičiuojam!
Pigiausias variantas: 62,23eur.
Brangiausias variantas: 133,35eur.
Mylimukai: 105,5eur.

Nepigu, tiesa? 😀 gera žinoti, kad daug produktų tarnauja ilgą laiką - šešėlių paletės, bronzeriai, fiksuojančios pudros, lūpų dažai. Tik tušus ir maskuoklius keičiu kas tris mėnesius. O kur dar nuolaidos...

Ačiū, Salomėja, už nuostabią idėją! Buvo labai smagu suskaičiuoti kiek gi kainuoja tas pasigražinimas ir suprasti kokią kosmetiką myliu labiausiai. 

4 komentarai

 1. Kaip smagu, visai fainai būtų, jei idėją pasigautų daugiau žmonių :). Žiūriu yra sutapusių produktų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai įdomi ir dar niekur nematyta idėja, tai smalsu buvo 😁

   Aha, kas man šiek tiek keista, nes turiu sausoką odą 🤦‍♀️

   Panaikinti
 2. hmm, įdomu net pasidarė, kiek mano veidas kainuotų jei taip viską sudėčiau :D bet kažkaip, ypač tom dienom kai dirbu, visiškai nesidažau. Bet būna užeina noras ir eini špakliavotis :D šiaip žiauriai fainas įrašas!

  knygumergaite.blogspot.lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš keliom fazėm gyvenu. Tai no makeup, tai tik tušas, tai full face :D

   Ačiū! Tik idėja ne mano 😅

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.