Bembio akys? L'OREAL BAMBI EYE FALSE LASH blakstienų tušas

2019-10-01

Sveikos!
Pagaliau sulaukėm bobų vasaros! Labai gaila, kad ją pasitikau su bėgančia nosimi ir puodu imbierinės arbatos 😁 tačiau kai už lango šilta ir šviečia saulė nuotaika geresnė ir norisi džiaugtis mažais dalykais. Pavyzdžiui, "L'Oreal" naujuoju blakstienų tušu, kuris žada Bembio akis!


Blakstienų tušas L'OREAL PARIS BAMBI EYE subtiliai užriečia ir atskiria blakstienas, todėl akys akimirksniu atrodo didesnės, o blakstienos purios ir tankios. Ypatingos formos šepetėlis dramatiškai užriečia blakstienas ir jas pailgina.


Tušas minimalistinėje, dailioje, sidabrinėje pakuotėje su juodais užrašais. Mėgstu tokius dizainus - kažkaip pradedu pavargti nuo pakuočių įvairovės kosmetikoje.

Blakstienų tušo šepetėlis silikoninis, trumpais šėreliais ir vien iš jo galima suprasti koks efektas laukia. Ar būtų įdomus įrašas apie blakstienų tušus, jų šepetėlius, efektus ir pan.? Grįžtant prie šepetėlio - juo labai patogu dažytis, neišsitepu visko aplink ir pasiekiu net smulkias blakstienas akių kampučiuose.


Efektas nėra dramatiškas, tačiau puikiai tinka kasdienai. Vos vos patankina blakstienas, bet gražiai prailgina ir užriečia. Juk tokios ir yra Bembio blakstienos, tiesa? 😀 apačioje rasit mano nuotrauką - "prieš" atrodau kaip be blakstienų, nes jos trumpos, retos ir šviesios. "Po" rezultatas mane jau džiugina ir tampu panašesnė į nesergantį, išsimiegojusį žmogų.


Kaina: 14,99eur, tačiau "L'Oreal" kosmetikos neapsimoka pirkti be nuolaidų, kai jos ant kiekvieno kampo - ir Droge, ir Eurokos, ir Maximoje. 

2 komentarai

  1. Man daug kas iš L'oreal yra overpriced, nes už tą pačią kainą ar net žemesnę esu radusi daug geresnių priemonių :D šitam tušui (vien dėl pavadinimo) turėjau dideles viltis, bet meh kažkaip :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O kas tau labiausiai patinka? 🥰 man, tiesą pasakius, jie irgi pervertinti kainos atžvilgiu, bet kai gera nuolaida būna verta. Kaip ir minėjau įraše, už pilną kainą man jis nelabai, bet su nuolaida kasdienai jau super 😁

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.