Plaukų priežiūra su Noughty: šampūnas, šampūnas+kondicionierius ir nenuplaunamas kondicionierius | Šventa Trejybė!

2019-07-15

Labas!
Vasarą mano plaukai pasikeičia - tampa sausesni, lėčiau riebaluojasi (žinoma, suprakaitavus susiriebaluoja žaibiškai), labiau veliasi, todėl tenka šiek tiek pakeisti priežiūros rutiną. Čia man labai padėjo juara.lt parduotuvė - joje radau daug žadančias Noughty priemones, kurios padėjo suvaldyti plaukus jų nealinant. 


Išeik ir susikauk su „Detox Dynamo“ – 97 % natūralių žaliavų pagrindu pagamintu mūsų šampūnu ir kondicionieriumi viename, kuris šalina aplinkos nešvarumus ir kitokių plaukų priežiūros priemonių likučius. Detoksikuojantys pipirmėčių ir rūgštynių lapų ekstraktai švelniai valo ir drėkina plaukus bei pašalina juose susikaupusius nešvarumus. Idealiai tinka visai šeimai. Plaukai tampa lengvi, švarūs ir gaivūs. Išeik ir nugalėk!

Pradėsiu nuo šampūno, kurį naudojau kasdien. Tai du viename priemonė, kuri pasižymėjo švelniu plaunamuoju poveikiu - gerai išplovė plaukus, bet jų nealino. Dėl savo lengvumo ir dvigubo poveikio po aliejinių kaukių ar stiprių formavimo priemonių šį šampūną reiktų palikti toliau ir čiupti stipresnį produktą, tačiau kasdienei priežiūrai pats tas!

2in1 šampūnas ir kondicionierius: www.juara.lt/noughty-detoksikuojamasis-sampunas-ir-kondicionierius-viename-visu-tipu-plaukams-su-pipirmeciu-ir-rugstyniu-lapu-ekstraktais-250-ml


" Lyg riteris spindinčiais šarvais, 97 % natūralių žaliavų pagrindu pagamintas, intensyviai drėkinantis mūsų šampūnas atskuba gelbėti sausų neklusnių plaukų. Saldžiųjų migdolų ir saulėgrąžų sėklų ekstraktai padeda atkurti skilinėjančius plaukus. Daugiau jokios baimės dėl pasišiaušusių neklusnių plaukų – tai lyg tobulos pasakos pradžia!

Kol kiekvieną dieną naudojau paprastą šampūną, kartą ar du per savaitę (priklausomai nuo to, ką dariau su plaukais) plaukus išvalydavau su giliai valančiu šampūnu. Nors tik atidariusi pakuotę nepasakyčiau, kad tai toks rimtas produktas - pakvipo sausainiais! 😁 taigi, šis šampūnas mane maloniai nustebino. Labai skalsus, puikiai putoja ir dar puikiau plauna. Rekomenduoju jį naudoti arba kartą per savaitę, arba po rimtų iššūkių plaukams, arba jau turint ypatingai riebius plaukus (žiemą man jis būtų kasdienai).

Šampūnas: www.juara.lt/noughty-drekinamasis-sampunas-pazeistiems-ir-pasisiaususiems-plaukams-su-saldziuju-migdolu-ir-saulegrazu-seklu-ekstraktais-250-ml


Šio lengvo, drėkinančio, nenuplaunamo kondicionieriaus sudėtyje yra saldžiųjų migdolų ekstrakto ir arganų aliejaus, kurie maitina ir drėkina plaukus. 97 % natūralių žaliavų pagrindu pagamintas mūsų kondicionierius tinka visai šeimai. Migdolų ir marokietiško argano aromatai yra svajingesni nei riteris spindinčiais šarvais.

Kiekvieną dieną be išimties naudoju purškiamą, nenuplaunamą plaukų kondicionierių. Jei aliejų plaukų galiukams tepti kartais patingiu, šio žingsnio nepraleidžiu. Noughty kondicionierius puikiai padeda iššukuoti baisius susivėlimus, pamaitina plaukus, paverčia juos žvilgančiais. Ir nuostabiai kvepia! Net vaikinas mane kasdien pagiria 😀 todėl šį produktą būtinai kartosiu greitu metu!Štai tokia mano trijulė, gelbėjanti plaukus vasarą. Šampūnas kasdienai, šampūnas giliam valymui ir produktas po plovimo. Net kaukių nebereikia!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.