Catrice rudens-žiemos naujienos: spindėk!

2019-09-23

Sveikutės! 
Nors ir pavėluotai, bet šiandien noriu pakalbėti apie rudens-žiemos naujienas iš "Catrice". Niekam ne paslaptis, kad "Essence" ir "Catrice" du kartus per metus keičia savo parduodamą kosmetiką ir išlieka tik stipriausi. Iš vienos pusės gaila, nes dingsta pamėgti produktai, bet iš kitos pusės visada smagu išbandyti naujienas! Apie šių metų makiažo tendencijas rašysiu atskirą įrašą, tačiau galiu pasakyti tik tiek - spindinti oda šio sezono trendas. Ir "Catrice" tikrai puikiai padirbėjo!


Išrinkau penkis savo mėgstamiausius produktus iš visos kolekcijos ir įtraukiau šeštąjį, apie kurį sulaukiau kelių klausimų, kai rodžiau siuntinį instagram'e. Tas šeštasis - blakstienų tušas. Ir man jis labai nepatiko - šepetėlis silikoninis, labai kietas, ant akių deda visišką košę. Trumpai ir aiškiai, bet tušą išmėginusi kelis kartus padovanojau ir tikiuosi su juo nebesusitikti 😀


O dabar apie malonesnę dalį. Blizgučiai! "Catrice" išleido 10in1 produktą, kuris turėtų daryti daug dalykų - ir maskuoti, ir suteikti švytėjimą, ir užpildyti poras... Žodžiu, paversti odą tobula. Deja deja, man šis produktas pasiteisino "no makeup" dienomis. Lietuviškai skamba prasčiau, tad išsireikšiu angliškai - "my skin but better". Nesuprantančioms - mano oda, bet geriau. Ši priemonė nemaskuoja, bet labai labai lengvai sulygina odos atspalvį, užpildo nedideles poras ir sukuria švytinčios odos efektą. Kai nesidažau mėgstu naudoti produktą kaip kremą, kuris tikrai  pagražina bendrą vaizdą. O kai dažausi - tai lengva bazė, suteikianti subtilaus švytėjimo (tik jis toks lengvas, kad šis būdas pasiteisins tik toms, kurios nefiksuoja makiažo).


Kiti produktai - skaistalai ir švytėjimą suteikiančių priemonių paletė. Tai sluoksniuojami produktai, kuriais labai lengva išgauti ir natūralų, ir vakarėlio efektą. Rekomenduoju neįgudusiai rankai, nes sugadinti makiažo neįmanoma - lengvai sklaidosi, vidutiniška pigmentacija. 

Kiti du mano mylimukai - labai blizgus lūpų blizgis ir antakių flomasteris. Lūpų blizgis nesausina, vos vos limpa, bet tai neerzina. Kasdienai idealu. Kaip ir antakių flomasteris - geras išsilaikymas, nesudėtinga dirbti. 

"Catrice" kosmetika yra puiki pradedančiosioms - žemos kainos, gera kokybė. Esu rašiusi apie visų laikų mylimiausius "Catrice" gaminius ir labai kviečiu užsukti: TOP5 Catrice dekoratyvinės kosmetikos priemonės.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.