LAIŠKAI: susirašinėjimo projektas grįžta! | konkursas!

2019-08-30

Labas!
Prieš tris su puse metų pradėjau susirašinėjimo laiškais projektą. Kelios merginos iki šiol susirašinėja ir tapo geromis draugėmis! Tad sulaukusi vienos iš jų žinutės pagalvojau, kad rudens proga norėčiau grąžinti šį gražų projektą. 


Projekto tikslas yra kiekvienai dalyvei surasti po dvi susirašinėjimo drauges ir taip praskaidrinti dienas ir papildyti jas laukimu. Juk labai smagu ryte pabudus bėgti iki pašto dėžutės ir tikėtis rasti laišką! Šiais laikais popieriniai laiškai yra pakankamai retas dalykas, todėl pats laikas tą pakeisti. 

Kaip tai veikia? Visos, norinčios dalyvauti projekte, turės atsakyti į trumpą klausimyną. Pagal atsakymus aš kiekvienai merginai atsiųsiu adresą, kuriuo reikės išsiųsti laišką. Išsiuntus vieną laišką, jus po kelių dienų turėtų pasiekti laiškas, rašytas kitos merginos - turėsit atrašyti į jį ir laukti atsakymo iš žmogaus, kuriam siuntėt laišką. Taip turėsite dvi susirašinėjimo drauges, apie kurias nieko nežinot - kaip smagu pažinti žmogų susirašinėjant laiškais!

Aš bijau! Bijoti nėra ko. Visa jūsų man atsiųsta informacija yra visiškai slapta ir ją žinosiu tik aš. Išskyrus adresą - jį perduosiu tik tai merginai, kuri bus atsakinga už laišką. O jei baisu dėl laiško rašymo, kviečiu perskaityti įrašą ir neleisti baimei atimti šio malonumo. LAIŠKAI: KAIP RAŠYTI LAIŠKUS? 


KLAUSIMYNAS

  • Koks tavo adresas? (Vardas, pavardė, gatvė, namo, buto numeris, miestas, pašto kodas)
  • Kiek tau metų?
  • Kokie tavo pomėgiai?

📧  Atsakymų lauksiu iki rugsėjo 15d. savo elektroniniame pašte burundukorasliavos@gmail.com

Senesni projektai:

Labai tikiuosi, kad ir šį kartą viskas pavyks puikiai! O projekto grįžimo proga vienai iš užsiregistravusių dalyvauti šiame projekte padovanosiu Maybelline lūpų dažus “Made for all by Color Sensational”. Greitai aprašysiu juos apžvalgoje ir suprasite, kad vien dėl jų verta dalyvauti, o kur dar kiti privalumai 😁

2 komentarai

© BB. Design by FCD.