Lengvas vasariškas makiažas su GOSH 💓

2019-07-04

Labutis!
Karšti orai prabėgo po savęs palikdami šaltį ir lietų, tačiau aš jau dabar ruošiuosi artėjantiems karščiams ir ieškau lengvos, bet geros ir kokybiškos kosmetikos, kurią galėčiau naudoti ne tik kai vėsu, bet ir kai karštis daro savo bei gadina makiažą. Visos žinot kaip aš myliu GOSH kosmetiką, todėl nenuostabu, kad pirmiausia griebiuosi jos 💓 Šiam gaiviam įvaizdžiui reikia vos penkių produktų!
Iš karto noriu įspėti, kad nesu visažistė, nebaigiau jokių makiažo kursų ir tikrai nemoku to daryti taip gerai, kad mokyčiau jus. Aš tik dalinuosi savo sukaupta patirtimi, įžvalgomis bei geriausiais būdais SAU - negaliu pažadėti, kad nedarau klaidų, bet visada laukiu pagrįstos kritikos!

Na va, galim pradėti 😀 Gerai sudrėkintą odą pirmiausia padengiu mineraline pudra. Gerai ją sudrėkinu, nes sausi produktai į save sugeria drėgmę ir gali išsausinti odą. Žinoma, mano oda sausa, todėl nežinau ar ši pudra išsausintų odą riebiaodėms (nemanau, nes net kai praleidžiu ilgą drėkinimo rutiną rytais odos niekas netempia, tačiau rekomenduoju jums nepraleisti!). 

Yra du mineralinės pudros dengimo būdai:
Norint pilno maskavimo mineralinę pudrą reikia dengti sukamaisiais judesiais su švelniu ir standžiu šepetėliu, t.y. įtrinti. Taip ji geriausiai maskuoja, užpildo poras ir puikiai išsilaiko. 
Norint lengvesnio efekto tiesiog lengva ranka perbėkit per visą veidą. 


Padengusi odą mineraline pudra skubu sutvarkyti savo antakius. Manieji juodi, bet yra šiokių tokių plotų, kuriuos mėgstu šiek tiek nuspalvinti, tačiau noriu natūralaus efekto. Tam puikiai pasitarnauja Gosh antakių tušas - jis nuspalvina šviesesnius plaukus, užpildo tuščias vietas ir viską užfiksuoja visai dienai. Tiesa, šepetėlio dydis mane labai nustebino, todėl dirbti reiktų kiek atsargiau 😀


Vasarą mėgstu lengvą, rausvą makiažą, prie kurio nesugaištu daug laiko. Todėl kai noriu kažko įdomesnio naudoju dvi spalvas (pirmos ir trečios eilutės paskutines), o kai neturiu laiko tik pirmos eilutės trečiąją spalvą. Šiandien dariausi tą gražesnį variantą, bet dėl mano užkritusių vokų nuotraukose nieko nesimato... Pabandysiu trumpai nupasakoti:


Su puriu šepetėliu lengvai paformuoju akies formą išoriniuose kampučiuose naudodama tamsų šešėlį - tai atveria akis, jas pagilina. Būtinai viską gražiai išsklaidau (juk tai ne vakarinis makiažas, tiesa?) ir per visą akies voką dengiu lengvai blizgią, rausvą spalvą. Užtrunku vos keletą minučių, bet veidas iš karto atrodo gyvesnis.

Akių makiažą užbaigiu su Carbon Black blakstienų tušu - jis mano plonoms, trumpoms, retoms ir neišvaizdžioms blakstienoms suteikia masės, spalvos ir tankumo. 


Lūpos! Vasarą mėgstu blizgius ir lengvą lūpų makiažą, todėl tik perbraukiu jas lūpų aliejumi, kuris suteikia daug spindesio ir drėkina lūpas. 

Šis makiažas užtrunka max 10 minučių, neapsunkina odos ir pabrėžia gražiausius bruožus. O į vakarinį jį paversti labai paprasta - tereikia šiek tiek kontūravimo priemonės ir ryškesnio akies linkio, todėl būsit pasiruošusios visiems gyvenimo atvejams.

Ačiū Eurokos už galimybę bendradarbiauti ir išbandyti dar daugiau Gosh kosmetikos! Visas Gosh kosmetikos apžvalgas rasite čia

P.s. Kviečiu sekti mane Facebook ir Instagram'e, nes bus bombinių naujienų ir dar bombiškesnis konkursas! 💣

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.