Elektrinis dantų šepetėlis Silk'n SonicSmile - rutina gali būti dar smagesnė!

2019-07-09

Labas!

Aš labai labai džiaugiuosi galėdama jums pristatyti turbūt geriausią išradimą pasaulyje - elektrinį dantų šepetėlį 😀 trumpam užbėgsiu įvykiams už akių ir pasakysiu tik tiek - jis nuostabus! 


Elektrinis dantų šepetėlis, tai šepetėlis, kuris naudoja elektros energija tam, kad sukurtų osciliuojamus judesius (vibruojančius, sonic judesius). Elektrinis dantų šepetėlis gali būti priemonė, paskatinanti labiau pasirūpinti burnos higiena. Valant tokiu šepetėliu, reikia mažiau pastangų. Tai ypač aktualu vaikams, kurie ganėtinai atmestinai išsivalo dantis ar visai pamiršta. Silk'n SonicSmile šepetėlis efektyviai pašalins visas apnašas žymiai efektyviau ir greičiau nei įprasti dantų šepetėliai. Dantys taps sveikesni ir baltesni!

 • Dantys tampa baltesni naudojant vos 4 minutes per dieną; 
 • 31000 vibracijos smūgių per minutę; 
 • Nustatymai: balina, valo, poliruoja, masažuoja; 
 • Išmanusis laikmatis; 
 • Pakrovus galima naudoti iki 3 savaičių; 
 • Atsparus vandeniui;
 • Tinka naudoti duše;
 • Įkrovimo indikatorius; 
 • Komplektuojama su dviem galvutėmis; 
 • Įkrovimas atliekamas tik per USB jungtį; 
 • Kompektuojamas su pakrovėju.

PAKUOTĖPradėsiu nuo įpakavimo - jis tvirtas, kokybiškas ir dailus. Kažkam dovanojant elektrinį dantų šepetėlį nereikės rūpintis niekuo, išskyrus dovanų popieriumi ar maišeliu. Atidarius dėžutę matoma daili juostelė, kuri sukuria dar labiau šventinę nuotaiką - net kai šį šepetėlį rinkausi sau, džiaugiausi dėl tokių smulkmenų. 

Kartu su šepetėliu gavau ir įkroviklį, stovą, dvi papildomas galvutes. 

Kaip jau minėjau aprašyme, šepetėlis pakraunamas tikrai greitai gali būti naudojamas tris savaites - tiesą pasakius, kraunu jį dar rečiau, nors dantų valymo tikrai nenumuilinu


BENDRA INFORMACIJA


Kai rinkausi šepetėlį norėjau vibruojančio - sakoma, kad tokie veikia geriau nei besisukantys į vieną ar abi puses. Taip pat man buvo svarbus valdymas - valantis dantis nenoriu programuoti, ypač kai kartais tą tenka daryti dar ne iki galo pabudus. 

Prieš bandant šepetėlį galvojau, kad elektriniai šepetėliai valo geriau už įprastus - deja, bet tenka nusivilti. Jie tik padeda tą daryti, bet svarbiausias yra dantų valymo būdas, o ne priemonė, su kuria tą darome - apnašas reikia nušluoti nuo dantų. Vibracija tikrai padeda.


VALDYMAS


Šis šepetėlis valdomas labai paprastai: yra keturios funkcijos. "White" vibruoja stipriausiai, "Massage" - silpniausiai. Aš mėgstu jausti, kad kažką darau, todėl naudoju pačią stipriausią funkciją ir ji tikrai stipri. 

Taip pat šiame šepetėlyje įmontuotas ir automatinis laikmatis - jis veikia dvi minutes bei kas 30 sekundžių daro pertrauką (įspėja, kad reikia keisti valomą zoną). Tai neleidžia simuliuoti, todėl dantys tikrai švaresni 😀

REZULTATAS


Šepetėlį naudoju nuo pavasario ir pastebėjau, kad dantys baltesni, ant jų nebesiformuoja akmenys - tą patvirtino ir odontologė. Ir pagyrė, kad kur kas geriau išsivalau dantis, dingo karieso problema (man jis atsiranda žaibiškai). Tai tik patvirtina, kad šepetėlis vertas savo kainos. 

Beje, kad jau užsiminiau apie kainą. Šepetėlių kainos svyruoja nuo dešimčių, iki kelių šimtų eurų. Tačiau pastebėjau, kad pigesni šepetėliai dažniausiai yra besisukantys, o brangesni turi papildomų funkcijų - prisijungia prie telefono, veda statistikas ir pan. Todėl ši kainos kategorija yra geriausia ir paprasčiausia. Žinoma, jei norit programėlės, statistikos ar UV poveikio teks investuoti daugiau, bet jei man tektų antrą kartą pirkti elektrinį dantų šepetėlį grįžčiau prie šio.

Radau vienintelį minusą, lyginant su paprastais šepetėliais - galvučių kaina. Dvi šio šepetėlio galvutės kainuoja 12-13 eurų, o paprastas šepetėlis vos kelis eurus, bet kai dviejų galvučių pakanka pusmečiui anokia čia problema - odontologams mokame daugiau. 


Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.