Deguoniui pralaidūs ORLY " Breathable" nagų lakai | vitrinapro.lt

2019-05-08

Labas!
Beveik niekada jums nerodau savo manikiūro, neaprašau priemonių nagams ir nedalinu patarimų, nes kovoju su silpnais, sausais, besisluoksniuojančiais, lūžinėjančiais nagais. Tačiau kai gavau vitrinapro.lt pasiūlymą išbandyti ORLY "Breathable" nagų lakus net nedvejodama sutikau - juk tai ir lakas, ir gydomoji priemonė viename! 


Nauja technologija leidžia nagui kvėpuoti t. y., praleidžia deguonį ir atsižvelgiant į natūralią nago fiziologiją palaiko drėgmės balansą. Ji panaši į kontaktinių lešių technologija, kuri leidžia drėgmei judėti pirmyn ir atgal ir tuo pačių užtikrinti ilgesnį nagų lako išsilaikymą, spartesnį nago augimą bei bendrai sveikesnę nago plokštelės būklę. Yra žinoma, kad nagas nekvėpuoja. Tačiau Orly „Breathable“ nagų lakas ir pagrindiniai jo sudedamieji elementai stiprina nagą, jį drėkina, maitina ir užtikrina ilgesnį išsilaikymą. Orly „Breathable“ nagų lakas turi ne tik išskirtinę dėguonies technologiją, bet ir pasižymi tokiomis sudedamosiomis dalis kaip: argano aliejus, provitaminas B5, Vitaminas C dėl kurių nagai yra labiau drėkinami, tampa tvirtesni ir greičiau auga.


Nagų lako pakuotė yra tikrai didelė. Čia yra tiek lako, kad viena jo niekaip nespėsiu sunaudoti iki galiojimo laiko pabaigos, todėl jais džiaugiasi visos šeimos moterys. 

Kamštelis silikoninis, dėl ko pirštai nenuslysta ir nereikia naudoti daug jėgų norint atsukti ar užsukti. Ne kartą sugadinau savo manikiūrą būtent bandydama užsukti ar atsukti nagų laką, todėl už tokį pasirinkimą dedu riebų pliusą gamintojams.

Pirmas privalumas, apie kurį sužinojau prieš gaudama lakus, yra tai, jog šie lakai yra "Trys viename" ir veikia kaip bazė, lakas ir top'as - nereikia trijų skirtingų priemonių! Super, man, tinginei, tai puiki žinia 😀

Šepetėlis V formos, plokščias, ilgas. Su tokiu galima lengvai ir greitai padengti nagus lygiu lako sluoksniu. Aš nemoku gražiai lakuotis nagų - tai viena iš priežasčių, kodėl tą darau pakankamai retai. Bet jei jau atrandu patogų šepetėlį laką naudoju tol, kol neatsibosta spalva. Tada padarau kelių savaičių pertrauką ir lakai vėl keliauja į trasą. Čia ta situacija, kai laką naudoju be sustojimo. 


Lakas dengiasi labai gražiai, lygiai, niekur nenuteka. Nude spalvos lakui užtenka vieno sluoksnio, tačiau iš įpročio dengiu du - taip spalva atrodo dar sodriau. Man šis lakas primena gelinį - blizga, sulygina nago nelygumus. Ir net išsilaiko kaip gelinis (man geliniai laikosi trumpai, paprasti vos porą dienų) - visą savaitę pravaikščiojau be problemų ir persilakavau tik dėl to, kad su peiliu įsipjoviau į laką ir taip jį sugadinau. Neklauskit kaip. 

Kita mano turima spalva yra daug įdomesnė ir ideali šiltąjam metų laikui. Ji lyg mėlynos, lyg violetinės, lyg turkio spalvos. Prieš skirtingą apšvietimą ir saulės kritimo kampą atrodo vis kitaip. Mano vaikinas tuo buvo sužavėtas ir sakė, kad čia gražiausias nagų lakas, kokį turiu 😀 

Šis lakas dengiasi taip pat gražiai, tačiau dar ploniau, nei kūno spalvos, todėl būtina dengti du sluoksnius. Jis šiek tiek išryškina nago nelygumus (nagų lakai su tokiu efektu visada tą daro, nes ant nago įvyksta šviesos lūžis ir ji netolygiai išsisklaido), tačiau tikrai ne tragiškai. Šis lakas savaitės gale jau pradėjo apsitrinti ir nagų galiukai jau norėjo taisymo, bet tą mačiau tik atkreipusi dėmesį ir gerai įsižiūrėjusi. 


Noriu paminėti ir nago savijautą po šio lako. Nejaučiau traukimo nuo sausumo, kurį jaučiu visada, kai nusilakuoju nagus. Nagai tikrai nuaugo greičiau, nusivalius laką nesusisluoksniavo (nemeluoju, tai po lakavimo įvyksta akimirksniu ir akyse matau kaip atsiskiria nago sluoksniai). Seniai taip nesidžiaugiau savo nagais 😀

Nagų lakai kainuoja po 10 eurų, tačiau rekomenduoju susimesti su drauge/mama/sese, nes lako kiekis labai didelis ir jo užteks ilgam. Lakus įsigyti galite Vitrina Pro fizinėse ar internetinėje parduotuvėje. Čia rasite daugiau spalvų. 

Na, o aš ką tik baigiau savo pilką nagų laką ir ieškojau jam geros alternatyvos. ORLY puikiai tiks, greitai papasakosiu ir apie kitas spalvas! Dabar dirbu su kitų lakų pabaigimu ir kaupsiu ORLY kolekciją. Puikus kainos, kokybės ir kiekio santykis! 😍

2 komentarai

© BB. Design by FCD.