Balandžio mėnesio pribaigtukai ❤

2019-05-07

Labas!
Liko paskutinis pavasario mėnuo! Labai džiaugiuosi tuo. Gaila, kad oras nedžiugina, bet jis jau gerėja ir šyla. Ta proga nusprendžiau ištuštinti balandžio mėnesio pribaigtukų dėžutę, kuri ir taip buvo kukli. Tačiau kitą mėnesį visko bus daugiau, jau dabar kelios dekoratyvinės kosmetikos priemonės eina į pabaigą. 


KŪNO PRIEŽIŪRA

85. EO Lab kūno sviestas. Puikus produktas, kurį naudodama džiaugiausi - jis puikiai drėkino, kvepėjo, neapsunkino odos. Sudėtis gera, kaina maža, tad tikrai kartosiu. 

86. Driu Beauty kūno kremas. Šio kelioninio dydžio buteliuko man užteko trims kartams - idealu kelionėms, kai norisi sunaudoti ir išmesti, o ne nešiotis likučius. Kalbant apie pačią priemonę nėra daug ką sakyti - kiek lipni, greitai susigerianti, lengva, bet neblogai drėkinanti. Kartočiau. 

87. Dove purškiamas antiperspirantas. Ši linija man patiko - lengvas kvapas, veikia taip pat puikiai, kaip ir kiti Dove antiperspirantai. Aš tiesiog nelabai mėgstu purškiamas priemones, bet jei jums patinka - rekomenduoju. 

88. Dove dušo želė. Gerai putoja, skaniai kvepia. Ko daugiau reikia? 

89. EO Lab rankų kremas. Nebrangus, bet giliai maitinantis ir drėkinantis pavargusią rankų odą. Kelionėms super!


PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

90. L'Oreal plaukų šampūnas. Švelnus, paprastas, gerai plaunantis, bet plaukų nealinantis šampūnas. Kasdieniam naudojimui tikrai kartočiau!

91. Inimitable Style plaukų kaukė. Šios linijos šampūnas man labai patiko, tačiau kaukė vidutiniška - man trūko efekto. Nekartočiau, yra geresnių ir pigesnių (pavyzdžiui, Garnier Hair Food, L'Oreal kokosinė, Green Feel plaukų kaukės - ir pigesnės, ir daug geresnės). 

92. Breeze šampūnas. Šią kelioninės talpos priemonę radau Eurokos advento kalendoriuje. Labai pasitarnavo, nes prieš gaunant didelę šampūnų siuntą visi mano likučiai buvo subaigti 😁 gerai plovė, neagresyvus, toks lengvutis. Kasdienai kartočiau. 

93. Kinetics plaukų eliksyras (mėginėlis). Iš tokio kiekio nieko spręsti negaliu, tačiau kvapas man patiko, plaukų nesuriebalino, todėl mielai įsigyčiau pilną pakuotę. 

94. EO Lab šampūnas (mėginėlis). Puikus! Noriu pilno dydžio jau po vieno mėginėlio. Puikiai išplovė, nerealiai skaniai kvepia. 


VEIDO PRIEŽIŪRA IR DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

95. Driu Beauty veido kremas. Lengvas, bet gerai drėkinantis. Žiemą man buvo per lengvas, bet pavasariui puikiai tiko. Mielai įsigysiu ir pilno dydžio pakuotę, kai sunaudosiu turimus kremus. Žinoma, šiltąjam metų laikui. 

96. Evolve veido serumas su hialuronu. Gerai drėkino, oda buvo švelnutė, stangresnė. Tik labai jau greitai baigėsi 😁

97. Rasa lūpų balzamas-blizgis. Sunaudojau kaip blizgį, bet nekartosiu, nes lipnoka priemonė. Ir jos nebegalima įsigyti. 

98. Palmer's lūpų balzamas. Kvepėjo mangais, neblogai drėkino lūpas, bet tikrai nevertas 8,5€. Be nuolaidų nepirksiu. 

99. Catrice Camouflage maskuoklis. Mano mėgstamiausias maskuoklis kasdienai. Gerai maskuoja, nesausina, ilgai išsilaiko. Kartosiu! 


KVEPALAI IR KITOS GROŽIO PRIEMONĖS

100. Oriflame kvepalai. Nežinau kokie, gavau juos dovanų. Vidutiniškai išsilaiko, kvapas man visai nieko, bet artimiausiu metu nekartosiu - neužsisakinėju iš Oriflame. 

101. Kvepalų mėginėlis. Man per daug moteriškas kvapas, mėgstu lengvesnius. Nekartosiu.

102. Vatos pagaliukai. Nėra net ką sakyti - pigūs, geri. Dabar kartoju, bet ateičiai ieškosiu medinių - kam tiek plastiko? 

102. Cotonet vatos diskeliai. Geri, neturiu jokių priekaištų, kartosiu. 


VEIDO KAUKĖS

103. Veido kaukė su arklio aliejumi. Skamba šiurpokai, bet man patiko - nebuvo kvapo, kurio tikėjausi, oda puikiai pamaitinta. Mielai kartosiu. 

104. Berrisom veido kaukė "Peach Punch". Koks kvapas! Puiki kaukė pavasariui 😁 gerai drėkina odą, ji liko atsigavusi. Super! Kartosiu. 

105. Veido kaukė su 24k auksu. Labai smagi, gerai drėkino. Labiausiai man patiko plonas lakštas 😁 kartosiu. 

106. Garnier veido kaukė. Man ji tokia vidutiniška... Jau bandžiau  anksčiau, dabar pirkom draugui, kad atvėsint veidą, tačiau jam sudirgino jautrią odą prie nosies (sirgo) ir teko užsidėti man. Nežinau ar kartosiu, yra geresnių. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.