Savaitgalio kaukė: Berrisom Coctail Recipe Mask. Peach Crush

2019-04-13

Labas!
Aš savaitgalį pradėjau nuo veido kaukės. Ne kartą minėjau, kad noriu apmažinti kaukių kolekciją, todėl bent kartą per savaitę palepinu ir atgaivinu odą. Savaitės pabaigoje mano oda atrodo prasčiau, nei pradžioje - miego trūkumas, stresas daro savo. Todėl vakar nusprendžiau išbandyti iš Gabrielės gautą Berrisom veido kaukę. Ji laukia savo eilės net nuo liepos! 


Veido kaukė labai įdomi. Berrisom išleido kaukes su gyvūnų veidais - tai garsiausios jų kaukės. O ši kokteilių linija Lietuvoje žinoma mažiau, nors yra tikrai ne prastesnė. Įmonė išleido veido kaukes, kurios kvepia skirtingais alkoholiniais kokteiliais ir turi tam tikrus, į kokteilius įeinančius ingredientus. Pavyzdžiui šios sudėtyje lengvai rasite persikus. 

Šiek tiek bijojau, kad kaukė kvepės kaip alkoholis, todėl pajautusį persikų aromatą nurimau. Kaukės lakštas plonas, patogus, stipriai prisotintas serumu, tačiau niekas neslydo ir nevarvėjo. Veido kaukes mėgstu dėtis prieš miegą, kai lovoje skaitau - taip visiškai atsipalaiduoju, todėl tvirtas laikymasis prie veido man būtinas. 

Lakštinės kaukės visada puikiai atgaivina veido odą - šaltis ir drėgmė tai dalykai, dėl kurių mėgstu lakštines kaukes. Na, dar ir dėl to, kad nereikia plauti veido 😀 Ši kaukė ne išimtis - vos ją užsidėjusi atsipalaidavau, pajaučiau, kad dingo odos traukimo, sausumo jausmas. Na, o palaukusi apie 20-25min ir nusiėmusi kaukę tikrai pastebėjau, kad oda atrodo kiek šviesesnė, labai gerai sudrėkinta ir pamaitinta. Nors turiu sausą odą, po šios kaukės visai netepiau kremo ir ryte nesijaučiau padariusi klaidą - oda buvo puiki. 

2 komentarai

  1. Man šios kaukės irgi patiko, jau kelis kartus sau pirkau! Labai daug ką reiškia, kai lakštas būna plonas ir patogus :))

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.