Rival de Loop maskuoklis | ar visada reikia pasitikėti youtuber'iais?

2019-04-16

Labas!
Ilgokai nekalbėjau apie dekoratyvinę kosmetiką, tiesa? Noriu po truputį grįžti į ritmą ir jau esu suplanavusi keletą makiažų tutorial'ų, šešėlių paletės, Essence ir Catrice naujienų apžvalgas. Taip pat ir keletą kosmetikos DIY triukų, todėl kviečiu sekti tinklaraštį - vyks intensyvus pasiruošimas vasarai 😀 beje, po švenčių bloge paskelbsiu ir konkursą! Na, o šiandien noriu papasakoti apie Rival de Loop maskuoklį ir youtuber'ių įtaką. 


Rival de Loop Young kosmetika daugeliui tikrai žinoma. Bet kai Droge atsirado ir Rival de Loop kosmetika pradėjau ja domėtis plačiau. Vilda, youtuber'ė, kuria labai pasitikiu, rekomendavo šį maskuoklį. Ji išbandė keletą šio gamintojo priemonių ir būtent maskuoklis man įsiminė labiausiai (filmuką galite pasižiūrėti čia - www.youtube.com/watch?v=iexoyA0I8zk). Tačiau seniai  taip baisiai nusivyliau kosmetikos priemone. 


Pradėsiu nuo pakuotės. Ji nedidelė, lengva, keturkampio formos - man patiko jos forma, nes atidarant makiažo stalčių maskuoklis nesiridena tolyn. Turiu skyrelius ir viską laikau tikrai tvarkingai, bet tas ridenimasis mane pradeda erzinti 😀

Maskuoklio šepetėlis mažytis, kietas, vienu kastu paima tiek produkto, kiek užtenka vienam paakiui. Norėdama įšviesinti kaktą turėjau maskuoklį imti kelis kartus. Man, amžinai neturinčiai daug laiko makiažams, tai didelis minusas. 


Produktas išdžiūva tiesiog akimirksniu. Pirmą kartą jį aplikavau visur, kur mėgstu (ant paakių, kaktos centro, smakro, nosies) ir, pradėjusi sklaidyti, viską nusivaliau, nes maskuoklis išdžiuvo. Bandydama antrą kartą aplikavau po viena akimi ir skubėjau sklaidyti, nes jis akyse matizavosi... 

O kai po didelių vargų užmaskavau ir įšviesinau viską, ką norėjau, tiesiog pakraupau. Viskas sušoko į gumulėlius, susisluoksniavo, išsibėgiojo... Priemonei daviau dar keletą šansų, bet efektas tas pats - makiažas sugadintas. 

Jau turbūt supratote, kad tikrai nerekomenduoju šio produkto. Nemėgstu nusistatyti prieš brand'us, tačiau šis jau po pirmo bandymo atbaido... Norėčiau išbandyti makiažo pagrindą, tačiau dvejoju... 

Jeigu norite išbandyti:
Maskuoklis kainuoja kelis eurus (jei neklystu 2-3) Droge. Galima rasti neblogų nuolaidų. Akropolyje mačiau vos du atspalvius (mano šviesiausias), tad pasirinkimas juokingas.

3 komentarai

  1. Man patiko jų lūpų dažai - paprasti, bet malonūs. O nei makiažo pagrindų, nei maskuoklių bandyti netraukia :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Rival de loop better than yours tušas superinis!

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.