REVUELE SNAIL FILTRATE šveičiamoji veido želė | geriausias šveitiklis už 2 eurus??

2019-04-20

Labutis!
Dvi dienas ilsėjausi nuo tinklaraščio rašymo, tačiau veiklos nepalikau ramybėje - gavau keletą siuntų ir nufotografavau virš trisdešimties neaprašytų produktų. Dabar ilgą laiką nenorėsiu dirbti prie nuotraukų, o kur dar jų redagavimas ir atsirinkimas... 😀 tad šiandien paruošiau įrašą apie naują savo veido šveitiklį - šveičiamąją želę iš Revuele. 


Švelniai valo odą. Pašalina negyvas odos ląsteles. Skatina natūralų odos atkūrimą. Gerina odos atspalvį ir elastingumą. Želė sudėtis papildyta sraigių sekreto filtratu, kuris aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, skatina atkūrimą. Tinka visų tipų odai prižiūrėti. 

Naudojimas:
Tepti nedideliu želė kiekiu drėgną odą, švelniai masažuoti. Netepti aplink akis. Naudoti 1 - 2 kartus per savaitę.


Su aprašymu viskas ok, bet man kilo klausimas kaip šveitiklis gali apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Juk jį tik užtepam ir nuplaunam 😀 

Aptarkime pirmuosius sudėties ingredientus:
Pagrindą sudaro vanduo, konservantas, emulsiklis-gelifikantas, tirpiklis-drėkiklis, konservantas. Fenoksietanolio gali būti iki 1%, todėl visų kitų sudedamųjų dalių mažiau - to pačio sraigių sekreto. Šiaip sudėtis tikrai prasta, tačiau kai priemonė kainuoja keletą eurų taip nepykstu. 


Pakuotė - pigi. Kartotinė dėžutė ruda, su sraige. Viduje radau į dantų pastos pakuotę panašią tubelę, kuri mane nustebino savo minkštumu. Pirmą kartą matau tokią minkštą pakuotę. Iš jos lengva išspausti produktą, tad man tai patinka, bet prabanga tikrai nekvepia. 

Pati želė skysta, neturi jokio kvapo, kuris man įsimintų. Tai minutei pajaučiu kažką panašaus į kosmetinį kvapą, bet jis greitai dingsta. 


Priemonę naudoti labai paprastą - masažuojamaisiais judesiais trinti į drėgną odą tol, kol viskas susigumuliuos ir nusišveis negyvos ląstelės. Ir jis veikia! 

Galvojau, kad tai pats produktas susigumuliuoja, tad išbandžiau tą patį ant švarios lėkštės. Jokių gabalėlių nebuvo. O ant odos yra 😀 pabandžiau tą perteikti nuotraukose.


Tai įspūdinga 😀 oda po šveitimo tikrai daug geriau atrodo - nepažeista grūdelių, švelniai pašalintos negyvos ląstelės leidžia naujoms kvėpuoti ir regeneruotis. Po mėnesio naudojimo tikrai galiu pasidžiaugti puikia odos būkle. 

Kaina: 2,19 eur. Dabar jam taikoma 20% nuolaida, tad galite įsigyti vos už 1,75eur Eurokos fizinėse arba internetinėje parduotuvėje.

2 komentarai

  1. Nežinau, kodėl, bet manęs to sraigės ant pakuitės nežavi, kaip ir priemonės su sraigių ekstraktais :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O aš sraigių sekretą dievinu! 😁 tai mano pirma pagalba sausai odai 😍 prieš bandant pirmą kartą, prisipažinsiu, tikrai žiūrėjau skeptiškai 😁

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.